Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico

Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico
Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico 

Firma „Domy Biedrzycki”, która od lat zajmuje się budownictwem drewnianym rozszerzyła w roku ubiegłym swój charakter działalności i powołała Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico.

Pod Warszawą powstał jedyny na Mazowszu skład materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych, to Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico.
W zakres usług firmy wchodzi wykonawstwo, doradztwo i sprzedaż materiałów. Dodatkowo wykonujemy próby szczelności budynków, czyli testy Blower Door. Nasza firma prowadzi razem z „Green Cherry Architecture” w ramach „Akademii Budownictwa Pasywnego”oraz „Akademii Zdrowego Budownictwa” szkolenia w zakresie budownictwa pasywnego dla wykonawców oraz inwestorów.

Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych

Zapraszamy do współpracy architektów i firmy wykonawcze zainteresowane budownictwem drewnianym oraz zakupem materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Wszystkie zainteresowane osoby zakupem lub współpracą zapraszamy do Łomianek, ul. Kolejowa 43, II piętro.

Wełna drzewna Steico Flex - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Wełna drzewna Steico Flex

Materiał izolacyjny z włókien drzewnych. Lambda 0,036 i 0,038. Odporny na wilgoć, ekologiczny. Posiada dużą pojemność cieplną, co za tym idzie nie tylko izoluje zimą, ale nie pozwala przegrzać się przegrodzie, „przesunięcie fazowe”.

Płyty Steico Uniwersal - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Płyty Steico Uniwersal

Steico Uniwersal, płyta z włókien drzewnych służąca jako izolacja nakrokwiowa. Stosowana również we wszystkich rodzajach fasad wentylowanych. Jest izolacją wygłuszeniem i wiatroizolacją w jednym. Służy jako tymczasowe pokrycie dachowe. Zastępuje folie dachową. Płyty są paroprzepuszczalne.

Belki konstrukcyjne - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Belki konstrukcyjne

Belki Steico Wall i Steico Joist, to materiał konstrukcyjny służący do wykonywania ścian, konstrukcji stropów, dachów skośnych oraz płaskich. Belki umożliwiają wykonywanie dachów i stropów o dużych rozpiętościach i średnicach bez konieczności dokładania izolacji.

Domy Biedrzycki - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico

„Domy Biedrzycki”
Przemysław Biedrzycki
501-660-408
biuro@domybiedrzycki.pl

Data utworzenia: 03.06.2018


Komentarze

  • Jan napisał(a):

    Jako posiadacz kanadyjczyka z dużą dozą przychylnością obserwuję f-my wykorzystujące naturalny materiał jakim jest drewno. Zatem płyty Steico, wełna i inne materiały są godne polecenia zarówno ze względu na materiał jak właściwości. Miejsce w którym uzyskamy wszelką pomoc to istotne centrum informacji dla architektów, wykonawców jak również inwestorów. Brawo za pomysł.

  • Marika napisał(a):

    Tak wiele funkcji w jednym produkcie, jest on wygłuszeniem i wiatroizolacją, chroni przed chłodem oraz przegrzaniem. Zainteresowały mnie też te próby szczelności budynków.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły