Modna czerń – promocja dachówek BRAAS

modna-czern-promocja-dachowek-braas
modna-czern-promocja-dachowek-braas 

1 lipca 2015 w odpowiedzi na panujące na rynku trendy i rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach Monier BRAAS wprowadził promocję na wszystkie modele dachówek w czarnym kolorze.

Od kilku lat czerń jest prawdziwym hitem na rynku budowlanym. Dominujące niegdyś w polskim krajobrazie dachy w kolorze ceglanym konsekwentnie ustępują pola ciemnym kolorom, takim jak czarny, grafitowy czy antracytowy. W odpowiedzi na oczekiwania klientów Monier BRAAS wprowadził 1 lipca promocję MODNY KOLOR 2015.

– Dachówki to jeden z najbardziej naturalnych rodzajów pokryć – tłumaczy Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego Monier BRAAS. Wysoka jakość oraz długa, potwierdzona gwarancją żywotność sprawiają, że dachówki są wyjątkowo trwałe. Ponadto wolniej się nagrzewają i lepiej tłumią hałasy z zewnątrz niż na przykład blacha. W przypadku uszkodzenia małoformatowe pokrycia dają się łatwo naprawić lub wymienić – dekarz nie musi demontować całej połaci. Wyjątkową zaletą dachówek jest bogactwo modeli, kształtów i kolorów, które znacząco podnoszą estetykę całego budynku. Dachówki to jeden z najpopularniejszych materiałów do krycia dachu, o czym świadczy chociażby to, że producenci pokryć z blachy starają się upodobnić swoje produkty do dachówek, a nie odwrotnie – dodaje Marek Podeszwa.
modna-czern-promocja-dachowek-braas_1
Dachówki świetnie sprawdzają się w remontowanych budynkach, a także doskonale pasują do nowoczesnych budowli, w przypadku których prym wiodą kolory ciemne kontrastowo łączone z jasną elewacją. Architektura tego typu ceniona jest za swój minimalizm, czystość i prostotę form ekspresji.

Promocja MODNY KOLOR 2015 potrwa do 31 sierpnia 2015 lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte są wszystkie modele dachówek zarówno betonowych, jak i ceramicznych w kolorze czarnym: Teviva, Romańska, Bałtycka, Celtycka, Grecka, Reviva, Turmalin, Rubin, Topas, Smaragd oraz karpiówka Opal. Szczegółowe informacje dostępne w punktach handlowych.

Więcej na: www.braas.pl

Data utworzenia: 24.09.2015


Modna czerń – promocja dachówek BRAAS
5 (100%) 7 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także