Montaż okna dachowego na czas: dekarze ustanowią rekord

Montaż okna dachowego VELUX podczas szkolenia dla dekarzy
Montaż okna dachowego VELUX podczas szkolenia dla dekarzy 

Montaż okna dachowego na czas? Czeka nas to już w dniach 26-28 października w Warszawie. Wtedy to odbędą się 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, podczas których dekarze ustanowią rekord w tej kategorii. Do montażu będą wykorzystane okna dachowe VELUX – firmy, która jest Złotym Partnerem Reprezentacji Młodych Dekarzy oraz Złotym Partnerem Mistrzostw.

Warszawa na trzy dni stanie się centrum światowego dekarstwa. W 26. Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy udział weźmie 25 najlepszych ekip z 19 krajów z całego świata. Rywalizacja w mistrzostwach odbędzie się w trzech kategoriach: dach płaski, dach stromy i dach metalowy. Największą atrakcją będzie jednak próba ustanowienia polskiego rekordu w montażu okna dachowego VELUX na czas – oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta i przede wszystkim ze sztuką dekarską.

Firma VELUX aktywnie zaangażowała się w organizację mistrzostw wraz ze wsparciem finansowym imprezy. Na gości czekają różne atrakcje, takie jak konkursy z cennymi nagrodami czy unikatowe stoiska z innowacyjnymi rozwiązaniami produktowymi.

Firma VELUX od lat wspiera dekarzy w ich codziennej pracy i rozwoju biznesu. Wykonawcom, którzy chcą rozwijać z nami swoją firmę, oferujemy m.in. program „Rekomendowanego Wykonawcy” czy atrakcyjne pakiety szkoleń. Mistrzostwa będą doskonałą okazją do rozmowy i wspólnej wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży – podkreśla Jakub Bogacz, dyrektor marketingu firmy VELUX.

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy: informacje

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy odbędą się w dniach 26-28 października 2016 roku w Centrum Kongresowo-Targowym MT Targi Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56/62. Imprezę poprowadzi na żywo Filip Chajzer, znany prezenter telewizyjny i radiowy. Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny – trzeba się tylko zarejestrować. Potrzebne informacje czekają na stronie www.velux.pl/ifd. Organizatorem mistrzostw jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją Dekarzy (IFD).

Data utworzenia: 17.10.2016


Komentarze

 • Młokos napisał(a):

  Świetna inicjatywa ze strony przedstawicieli firmy Velux, że w ten sposób starają się wspierać dekarzy. To duża szansa, zwłaszcza dla młodych, na zaprezentowanie swoich umiejętności i wzbogacenie posiadanej już wiedzy. Swoją drogą nigdy bym nie pomyślał, że w tej dziedzinie można zorganizować zawody i to nie byle jakie rangą, bo to przecież mistrzostwa świata.

 • Pat100 napisał(a):

  Nie wiedziałam że są organizowane tego typu zawody. Dekarze muszą wykazywać się ogromna wiedzą i doświadczeniem. Wkońcu wszystko musi być zamontowane ze standardami producenta i spełniać swoją rolę .

 • irspeed napisał(a):

  No to pięknie. A ja myślałem, że na czas to tylko wtedy jak mamy kilka otworów w dachu (pustych - jeszcze bez okien), a tu na horyzoncie zbliża się wielka chmura deszczowa. Myślę, że taką imprezę obejrzałbym.

 • Mirosław napisał(a):

  Montaż okna na czas to ciekawy konkurs. I jak w każdym tego typu przedsięwzięciu pod uwagę powinny być wszystkie szczegóły montażu okna. Od A do Z. Przecież nie tylko o szybkość to mu chodzić, ale także aby wszystko co związane jest z montażem okna dachowego było wykonane w sposób profesjonalny z uwzględnieniem wskazówek producenta oraz aby taki montaż spełniał wszystkie wymagania techniczne.

 • Iwko24 napisał(a):

  Oj,bałabym się chyba powierzyć montaż okna fachowcom na czas :-) A tak na poważnie to podziwiam dekarze,to naprawdę cieżka,trudna i odpowiedzialna praca.Wielki szacunek panowie.

 • Jacek napisał(a):

  Jak w każdej dziedzinie tak i w dekarstwie warto się rozwijać także dzięki przeprowadzaniu takich mistrzostw.Choć nie jestem entuzjastą prac dekarskich na czas,to chętnie pokibicowałby w trakcie takiej rywalizacji.Gdzie można znaleźć wyniki rywalizacji na tych mistrzostwach?

 • Dagmara napisał(a):

  Świetny pomysł, zmierzą się najlepsze firmy ze sobą na czas pod okiem specjalistów. Przy okazji możliwość poznania metod montażu okien i oferty firmy Velux.

 • Ania Mal napisał(a):

  Montowanie okien na czas? Nigdy nie słyszałam o takich mistrzostwach, czego to się nie wymyśli. W sumie to ciekawe zawody dla dekarzy.

 • Ryszard napisał(a):

  O róznych mistrzowskich zawodach słyszałem , ale ciekawostką sa zawody montazu okien na czas. Okazuje się ze odbędą się w Warszawie 26 Mistrzostwa Świata młodych dekarzy. Super inicjatywa ,Swietnie że do montażu beda wykorzystane okna dachowe firmy VELUX dobrze znanej , z jakości i dobrego wykonania

 • Ignacy napisał(a):

  Takie zawody może są widowiskowe ale ja wolę precyzję wykonania, dbanie o szczegóły, prawidłowe i bezpieczne zamontowanie okna. Pośpiech raczej nie jest wskazany na dachu gdzie liczy się kolejność wykonania pracy by efekt zadowolił każdego.

 • denis napisał(a):

  Dekarz to nie jest łatwy zawód. Wymaga wielkiej precyzji, wiedzy i zaangażowania. To miłe, że organizowane są mistrzostwa dla tego zawodu i jest on doceniany :) Dekarz uczy się całe życie aby móc podążać za ciągłymi innowacjami.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły