Montaż okna dachowego na czas: dekarze ustanowią rekord

 

Montaż okna dachowego na czas? Czeka nas to już w dniach 26-28 października w Warszawie. Wtedy to odbędą się 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, podczas których dekarze ustanowią rekord w tej kategorii. Do montażu będą wykorzystane okna dachowe VELUX – firmy, która jest Złotym Partnerem Reprezentacji Młodych Dekarzy oraz Złotym Partnerem Mistrzostw.

Warszawa na trzy dni stanie się centrum światowego dekarstwa. W 26. Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy udział weźmie 25 najlepszych ekip z 19 krajów z całego świata. Rywalizacja w mistrzostwach odbędzie się w trzech kategoriach: dach płaski, dach stromy i dach metalowy. Największą atrakcją będzie jednak próba ustanowienia polskiego rekordu w montażu okna dachowego VELUX na czas – oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta i przede wszystkim ze sztuką dekarską.

Firma VELUX aktywnie zaangażowała się w organizację mistrzostw wraz ze wsparciem finansowym imprezy. Na gości czekają różne atrakcje, takie jak konkursy z cennymi nagrodami czy unikatowe stoiska z innowacyjnymi rozwiązaniami produktowymi.

Firma VELUX od lat wspiera dekarzy w ich codziennej pracy i rozwoju biznesu. Wykonawcom, którzy chcą rozwijać z nami swoją firmę, oferujemy m.in. program „Rekomendowanego Wykonawcy” czy atrakcyjne pakiety szkoleń. Mistrzostwa będą doskonałą okazją do rozmowy i wspólnej wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży – podkreśla Jakub Bogacz, dyrektor marketingu firmy VELUX.

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy: informacje

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy odbędą się w dniach 26-28 października 2016 roku w Centrum Kongresowo-Targowym MT Targi Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56/62. Imprezę poprowadzi na żywo Filip Chajzer, znany prezenter telewizyjny i radiowy. Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny – trzeba się tylko zarejestrować. Potrzebne informacje czekają na stronie www.velux.pl/ifd. Organizatorem mistrzostw jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją Dekarzy (IFD).


Montaż okna dachowego na czas: dekarze ustanowią rekord
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także