Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie

 

Multi-wiertarka Torro 6950 z łatwością poradzi sobie z każdym materiałem! Umożliwia pracę z drewnem, metalem, cegłą a nawet betonem bez konieczności stosowania specjalnych wierteł SDS+

Multi-wiertarka Torro należy do nowej kategorii produktowej producenta elektronarzędzi Skil Europe. Model 6950 zaprojektowano z myślą o ułatwieniu wykonania trudnych prac, polegających na wierceniu w różnego rodzaju materiałach, w tym w betonie. Multi-wiertarka Torro wyróżnia się wysoką wydajnością, dzięki czemu użytkownik nie ma potrzeby kupowania droższych i cięższych młotów ani specjalnych wierteł do wykonania specjalnych prac. Multi-wiertarka Skil Torro 6950 jest dostępna w sprzedaży od września 2012.

Skuteczna obróbka każdego materiału

Model 6950 świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac związanych z wierceniem, także wówczas, gdy użytkownik nie jest pewien, z jakiego materiału jest wykonana na przykład ściana. Multi-wiertarka Torro wierci otwory w każdym materiale, dlatego nie trzeba się więcej martwić o typ narzędzia czy wiertła – Model 6950 radzi sobie z każdym materiałem przy zastosowaniu standardowych wierteł.

Łatwość obsługi

Trudno o obsługę prostszą niż w przypadku multi-wiertarki Torro. Urządzenie posiada duże i wyraźnie oznakowane pokrętło wyboru materiału, ułatwiające użytkownikowi wybór właściwych ustawień dla danego zadania zależnie od rodzaju obrabianego materiału. Ponadto multi-wiertarka wyposażona jest w duży, wygodny w obsłudze włącznik z regulacją prędkości, pozwalający na nawiercanie z niewielką prędkością oraz kontrolowanie prędkości wiercenia w trakcie pracy.

Ergonomiczne wzornictwo i Vibration Reduction System

Wygląd multi-wiertarki Torro świadczy o tym, że jest to solidne urządzenie dla tych użytkowników, którzy pragną szybko i łatwo uporać się z każdym zadaniem. Zwarta konstrukcja i ergonomiczny kształt rękojeści zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo pracy. Rękojeść boczna z płynną regulację położenia zapewnia większy komfort pracy. Vibration Reduction System (VRS) gwarantuje maksymalną wygodę podczas pracy multi-wiertarką 6950. Komfort pracy urządzenia zapewniają wbudowane elementy absorbujące drgania dzięki i podnoszące możliwości panowanie nad narzędziem.

Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie

Szybka i prosta wymiana wierteł

Model 6950 posiada beznarzędziowy uchwyt z blokadą wrzeciona. Uchwyt jest dostosowany do wszystkich standardowych rodzajów wierteł przeznaczonych do wiercenia w drewnie, metalu, cegle, betonie, a także tworzywach sztucznych, bez konieczności stosowania specjalnego adaptera czy drogich wierteł SDS+, co dodatkowo podnosi wyjątkową jakość multi-wiertarki Torro.

Data utworzenia: 26.11.2012


Komentarze

  • Adrian napisał(a):

    Multi-wiertarka czyli wiele zadaniowa. Zakładam zwykłe wiertło do odpowiedniego materiału, wybieram na wiertarce odpowiedni tryb wiercenia i można wiercić. Narzędzie do wiercenia głównie w drewnie, czasami w betonie i metalu.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły