Na Dachu Świata – konferencja firmy Velux

 

Ponad 600 gości z całej Polski, multimedialne projekcje 270°, warsztaty biznesowe i panele dyskusyjne – z takim rozmachem firma VELUX zaprezentowała partnerom handlowym i mediom rewolucyjną ofertę nowych, trzyszybowych okien dachowych. Konferencja NA DACHU ŚWIATA odbyła się 17 marca 2017 roku w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton.

Całodniową konferencję otworzyła prezentacja, podczas której – w wyjątkowej scenerii – firma przedstawiła publiczności nowe, energooszczędne, dwukomorowe okna dachowe, które od tej pory stają się elementem podstawowej oferty Velux. Spektakularna premiera odbyła się z wykorzystaniem otaczających publiczność nowoczesnych ekranów 270 stopni o długości blisko 100 metrów .

Na Dach Świata mogą wejść tylko najsilniejsze marki – podkreślił Jakub Bogacz, dyrektor marketingu firmy VELUX. Dzięki niemal 27 latom naszej pracy, VELUX jest jedną z najbardziej znanych marek w branży budowlanej i najmocniejszą w branży okien dachowych.

Goście – przedstawiciele branży budowalnej i mediów – przyjęli nową ofertę z entuzjazmem. Od długiego czas sugerowaliśmy, że okna trzyszybowe to podstawa biznesu – firma VELUX spełniła oczekiwania rynku – podkreślali uczestnicy konferencji.  To wysoki stopień połączenia intelektu, technicznej wiedzy i społecznikowskiego spojrzenia na produkt, który daje oszczędność i lepsze środowisko uznali.

W drugiej części wydarzenia goście uczestniczyli w specjalnych warsztatach biznesowych oraz panelach dyskusyjnych, prowadzonych przez ekspertów z firmy VELUX. Wraz z premierą trzyszybowych okien dachowych, przygotowaliśmy pełne wsparcie dla naszych partnerów handlowych – poinformował Krzysztof Wypych, dyrektor handlowy w firmie VELUX. Jestem przekonany, że dzięki takiemu przygotowaniu wspólnie osiągniemy sukces, a nowa oferta sprawi, że trzyszybowe okna dachowe będą najlepiej sprzedającymi się oknami dachowymi wśród okien VELUX.

Po części biznesowej, na uczestników konferencji czekała wyjątkowa niespodzianka – w nawiązaniu do tytułu konferencji firma VELUX zaprosiła gości na spotkanie z Andrzejem Bargielem, znanym narciarzem, biegaczem wysokogórskim i himalaistą, odznaczonym Złotym Krzyżem Zasługi oraz uznanym Człowiekiem Roku 2015 przez magazyn National Geographic Traveler. Konferencję zakończyła wieczorna gala z udziałem popularnego zespołu Enej, wykonującego muzykę z pogranicza folku i rocka.

  


Na Dachu Świata – konferencja firmy Velux
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także