Narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej w systemie GALECO Bezokapowy!

fot. Galeco
fot. Galeco 

Firma Galeco na wyraźne życzenie architektów i klientów wprowadziła w najpopularniejszym i najbardziej pożądanym systemie rynnowym – nowe elementy. Jest to narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej.  

Efektywność i estetyka

System Galeco BEZOKAPOWY stworzono z myślą o najnowszych trendach architektonicznych. Znajduje on zastosowanie w projektach tych domów, w których okap kończy się na równi ze ścianą zewnętrzną budynku.

W systemie Galeco BEZOKAPOWY rury spustowe o prostokątnym kształcie montowane są w warstwie ocieplenia. Efektywność w odprowadzaniu wody i ochronę przed zalaniem zapewnia wysoka szczelność tego rozwiązania, a także innowacyjny profil. Taki bezokapowy system to znakomite uzupełnienie projektów skandynawskiego designu o dominującej wyrazistej linii i widocznym minimalizmie. W ofercie znajdziemy elementy w kolorze czarnym i grafitowym, idealnie współgrające z modnymi odcieniami oblachowania dachowego i okiennego. Architekt zatem bez problemu zaprojektuje harmonijny i spójny wygląd elewacji.

Na życzenie fachowców

Wychodząc na przeciw życzeniom fachowców, korzystających z bezokapowego systemu, firma Galeco wprowadziła na rynek narożnik wewnętrzny i zewnętrzny – nowe elementy. Ich zagięte pod kątem 90° łuki pomogą bezproblemowo zamontować maskownicę doczołową zarówno w załamaniach budynku, jak i na wielospadowych dachach. Każdy fragment systemu rynnowego będzie dzięki temu gładko połączony i utworzy eleganckie i zarazem oryginalne wykończenie.

 

Narożnik do maskownicy doczołowej Galeco Narożnik do maskownicy doczołowej Galeco Narożnik do maskownicy doczołowej Galeco Narożnik do maskownicy doczołowej Galeco Narożnik do maskownicy doczołowej Galeco

Data utworzenia: 11.10.2018


Narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej w systemie GALECO Bezokapowy!
4.9 (97.27%) 44 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także