Narzędzia Rapid – niezawodni pomocnicy dla dekarzy i cieśli

Narzędzia Rapid – niezawodni pomocnicy dla dekarzy i cieśli
Narzędzia Rapid – niezawodni pomocnicy dla dekarzy i cieśli 

W oferowanej przez firmę RAPID palecie narzędzi łączeniowych pojawiły się nowości. Są to gwoździarki pneumatyczne oraz akumulatorowe i odpowiednie łączniki, które potwierdzają, że ta szwedzka marka nadal pozostaje liderem na rynku w zakresie jakości i nowatorskich rozwiązań. Doświadczenie w mocowaniu gromadzone od 1936 roku pozwoliło stworzyć produkty spełniające nawet najwyższe wymagania ich użytkowników.

Gwoździarka pneumatyczna PFN3490

Trwała, mocna i dobrze wyważona, PFN3490 to profesjonalna gwoździarka idealna do prac dekarskich i ciesielskich, deskowania, montażu łat czy wykonywania konstrukcji domów szkieletowych. Wyposażona w magazynek umieszczony pod kątem 34° dla łatwiejszego dostępu do różnego rodzaju powierzchni, jak również w lekki korpus odlany z magnezu, antypoślizgowy uchwyt, bezpieczny system pełnej sekwencji wystrzałów oraz możliwość szybkiego uzupełniania gwoździ. Doskonała do ciężkich prac w wymagających, trudnych warunkach. Wbija gwoździe w zakresie 50 do 90 mm.

Gwoździarka pneumatyczna PFN3490
Gwoździarka pneumatyczna PFN3490

Gwoździarka pneumatyczna PCN90

Wybór profesjonalistów poszukujących najlepszej pneumatycznej gwoździarki – PCN90 to moc, trwałość i niezawodność. Zdolna pomieścić od 225 do 300 gwoździ, jednak wciąż wystarczająco lekka, aby można pracować jedną ręką. Lekki korpus odlany z magnezu, szybki bezpieczny system pełnej sekwencji wystrzałów czy łatwe ładowanie to tylko niektóre cechy tego doskonałego narzędzia. Idealne rozwiązanie do wymagających zadań, takich jak konstrukcje drewniane, montaż kontrłat i łat, deskowanie, montaż palet i skrzyń. Wbija gwoździe od 50 do 90 mm.

Gwoździarka pneumatyczna PCN90
Gwoździarka pneumatyczna PCN90

Gwoździarka pneumatyczna PCN45

Do profesjonalnych prac dekarskich, PCN45 to mocne, wytrzymałe rozwiązanie, które zapewnia zawsze doskonałe rezultaty oraz codzienną niezawodność. Zaprojektowana do prac z szeroką gamą materiałów dekarskich, wyposażona w lekki, magnezowy korpus, prowadnicę gontów dachowych, magnetyczne zabezpieczenie ostatniego gwoździa, antypoślizgową ochronę przed zsuwaniem się ze skośnych powierzchni, regulację głębokości wbijania, bezpieczny system pełnej sekwencji wystrzałów oraz dyszę wylotową pod kątem 360 stopni. Niezawodna i precyzyjna, doskonała do prac takich jak mocowanie papy, gontów i dachówek bitumicznych oraz aluminiowych, płyt OSB. Wbija gwoździe od 19 do 45 mm.

Gwoździarka pneumatyczna PCN45
Gwoździarka pneumatyczna PCN45

Marka RAPID od lat wspiera dekarzy poprzez udostępnianie najlepszych produktów zapewniających wygodną oraz wydajną pracę. W ofercie znajdują się między innymi zszywacze młotkowe oraz ręczne, które dzięki swej niezawodności oraz zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, takich jak podwójny bijak czy opatentowany mechanizm łatwego ścisku sprawią, że już nigdy nie będziecie chcieli się z nimi rozstać.

PORADA
Zszywacz R14 o wysokości korpusu tylko 9 mm idealnie sprawdzi się podczas montowania izolacji wokół okiennej podczas montażu okien dachowych w zestawach kombi.

Zszywacz młotkowy R311

Rewolucyjny zszywacz młotkowy R311

Precyzyjny i wyjątkowo wytrzymały zszywacz młotkowy nowej generacji. Idealny do mocowania membran i pap dachowych. Jako jedyny na rynku wyposażony w podwójny bijak zszywek, dzięki któremu będzie nam służył, co najmniej 2 razy dłużej niż inne zszywacze. Gdy bijak zużyje się z jednej strony możemy go odwrócić i pracować dalej. Ponadto bijak jest dostępny jako część zamienna.
R311 posiada także szeroką płytkę chroniącą mocowany materiał przed uszkodzeniem oraz wygodny uchwyt pozwalający pracować z daleko wyciągniętym ramieniem. Nowa technologia odrzutu pozwoli użyć mniej siły do wbicia każdej kolejnej zszywki, zaś brak konieczności wyjmowania elementów podczas ładowania zszywek zapewni bezpieczeństwo i komfort pracy.
Dostępna oddzielnie kabura ułatwi bezpieczne poruszanie się po dachu oraz transportowanie i przechowywanie.
Marka Rapid oferuje także profesjonalne modele zszywaczy ręcznych, które świetnie sprawdzą się podczas mocowania różnego rodzaju materiałów dachowych czy prac związanych z wykonywaniem obróbek izolacyjnych. Produkowane w Szwecji, w 100% wykonane ze stali. Objęte najdłuższą na rynku 5-letnią gwarancją, są łatwe w użyciu i niezawodne.
Wyposażone w rewolucyjne rozwiązania jak mechanizm łatwiejszego ścisku zapewniający 40% do nawet 65% mniejsze użycie siły podczas wbijania zszywek oraz możliwość regulacji siły bicia.
Zszywacz młotkowy R311
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą zszywaczy i zszywek Rapid!

Dane kontaktowe:
Tomasz Bzymek
Dyrektor Sprzedaży Regionu Europa Wschodnia
tel. +48 600 305 219
TBzymek@esselte.com

Dystrybutor i Serwis na Polskę:
Rawlplug S.A.
51-416 Wrocław
ul. Kwidzyńska 6C
tel. +48 71 32 60 100


Narzędzia Rapid – niezawodni pomocnicy dla dekarzy i cieśli
4.6 (92%) 10 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także