Niezawodny system odwodnienia dla płaskich dachów – FLAVENT®PLUS

Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu wentylowanego („zimnego”).
Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu wentylowanego („zimnego”). 

Płaskie dachy stały się ostatnio modnym trendem, często wykorzystywanym w budownictwie jednorodzinnym, choć nie tylko. Zarówno architekci jak i właściciele domów cenią go za estetykę i wiele możliwości funkcjonalnego wykorzystania dodatkowej powierzchni na dachu adoptując go na taras czy ogród. Niestety są i minusy takiego rozwiązania: płaski dach potrzebuje sprawnego systemu odprowadzania wody opadowej. I tu z pomocą przychodzi nam firma Klöber, która w swej ofercie posiada niezawodny system odwodnienia dachów płaskich FLAVENT®PLUS.

Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu wentylowanego („zimnego”).Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu wentylowanego („zimnego”)

Główną zaletą systemu jest dokładne dopasowanie do wszystkich elementów montowanych na dachu i wszystkich konstrukcji dachów płaskich. Akcesoria dostępne są z kołnierzem z twardego PVC o unikalnej szerokości 12 cm oraz odpowiednio prefabrykowane kołnierze dla najpopularniejszych na rynku membran bitumicznych i syntetycznych TPO/EPDM/ECB/EVA/itd., zapewniając tym samym wysokie bezpieczeństwo montażu i funkcjonalną trwałość. Z kolei gotowe samouszczelniające pierścienie przyłączeniowe ułatwiają montaż i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie produkty systemu FLAVENT®PLUS są izolowane i wykonane ze specjalnego, twardego PVC, gwarantującego odporność na działanie czynników atmosferycznych w tym mrozu i promieniowania UV. Wpusty dachowe FLAVENT®PLUS do odprowadzania wody występują również w wersji ogrzewanej sterowanej termostatem, co zapobiega zlodowaceniu wody przepływowej podczas ujemnych temperatur zewnętrznych.

Z systemem FLAVENT®PLUS nie musisz martwić się w przypadku obfitych opadów czy zalegania warstw śniegu, każda ilość wody zostanie niezwłocznie usunięta.

Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu niewentylowanego.Jednoczęściowy wpust dachowy Flavent® plus pionowy dla dachu niewentylowanego.

Więcej szczegółów na www.kloeber.pl

Data utworzenia: 02.07.2013


Niezawodny system odwodnienia dla płaskich dachów – FLAVENT®PLUS
5 (100%) 8 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także