Noc w ciągu dnia…

noc-w-ciagu-dnia
noc-w-ciagu-dnia 

Roleta ARF Sunset stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia.

Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku, co jest niezwykle ważne w sypialniach oraz pokojach dziecięcych.

Roleta ARF wykonana jest z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła. Posiada boczne prowadnice, które umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz pozwalają na pełniejsze zaciemnienie wnętrza.

Roleta ARF zapewnienia prywatność użytkownikom poprzez całkowite zaciągnięcie rolety. Roleta ARF obsługiwana jest ręcznie. Dostępna jest również w wersji elektrycznej i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego.

noc-w-ciagu-dnia
noc-w-ciagu-dnia
noc-w-ciagu-dnia
noc-w-ciagu-dnia

Data utworzenia: 23.05.2012


Komentarze

  • Kulka napisał(a):

    Długo szukałam odpowiedniej rolety właśnie po to, żeby uzyskać efekt nocy w środku dnia. Zapewniano mnie, że będzie ciemno, a tymczasem efekt był żaden. Dopiero teraz znalazłam sprzedawcę, który chciał mi pomóc i właśnie tego typu rolety mi sprowadził. Ich minusem jest ich kolor od zewnątrz, a właściwie brak koloru. W środku wybrałam sobie ładny kolor pasujący do okien, a z zewnątrz wyszła jakaś szarość. Ciekawe jak te rolety wyglądają z zewnątrz.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły