Nowe „inteligentne” okno elektryczne INTEGRA®

Nowe „inteligentne” oknoelektryczne INTEGRA®
Nowe „inteligentne” oknoelektryczne INTEGRA® 

Okna połaciowe Nowej Generacji INTEGRA®, dzięki swojej nowej konstrukcji, zapewniają więcej światła i wyższy komfort obsługi, a także mniejsze zużycie energii. Innowacyjny dotykowy panel sterowania to unikalne i niezwykle komfortowe rozwiązanie.

Smuklejsze profile skrzydła i ościeżnicy, a także węższa klapa wentylacyjna sprawiają, że mają one większą szybę i dostarczają nawet o 10% więcej światła niż obecnie oferowane okna INTEGRA®.

Okna elektryczne INTEGRA® Nowej Generacji, zapewniając wyjątkowy komfort obsługi, mogą być obsługiwane z dowolnego miejsca w domu za pomocą nowego dotykowego panelu sterowania. Nie trzeba czytać instrukcji, gdyż otwieranie okien lub opuszczanie rolet jest dziecinnie proste, bo system bazuje na czytelnych ikonach. Panel można zamocować na ścianie w specjalnym magnetycznym uchwycie. Okna są całkowicie kompatybilne z innymi produktami działającym w radiowej technologii io-homecontrol®. Różne produkty wyposażone w ten system sterowania mogą tworzyć dom inteligentny. Okna można dowolnie programować, ale dla wygody 9 programów użytkowych, takich jak np. Dobranoc, Wyjście Z Domu, Na Wakacjach, zostało wgranych fabrycznie. Na zewnętrznym oblachowaniu okna mają zamontowany czujnik deszczu, który automatycznie zamknie je, gdy tylko spadną pierwsze krople. Nowy cichy silnik jest prawie niesłyszalny, działające okno nie zakłóca domowej ciszy, będąc niezwykle komfortowe.

Nowe „inteligentne” oknoelektryczne INTEGRA®

Nowe okno do poddaszy INTEGRA® jest także jeszcze bardziej energooszczędne w użytkowaniu, biorąc pod uwagę dwa aspekty: własną konsumpcję energii, a także ochronę przed stratami ciepła. Okno zużywa mniej energii w trybie czuwania. Zastosowana nowa konstrukcja skrzydła i ościeżnicy ThermoTechnology™ wpłynęła na obniżenie współczynnika przenikania ciepła Uw do 1,2 W/m2K, czyli o 14% w stosunku do obecnie oferowanych modeli. Wyposażone jest ono w szybę bezpieczną laminowaną, która ma dobre właściwości izolacyjne, ale także jest całkowicie bezpieczna dla domowników, bo gdyby okno stłukło się, odłamki szkła pozostaną w ramie okiennej.

Okna VELUX INTEGRA® mogą być wykonane z drewna sosnowego trzykrotnie lakierowanego i impregnowanego (GGL) lub rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym (GGU). Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i świetnie sprawdzą się w kuchni lub łazience. Standardowe okno INTEGRA® wymaga podłączenia do sieci elektrycznej 220 V, w ofercie jest także wersja zasilana baterią słoneczną INTEGRA® SOLAR. Wszystkie mechanizmy sterowania są ukryte w konstrukcji i zupełnie niewidoczne po zamknięciu okna. W standardzie na wyposażeniu okna INTEGRA® są panel dotykowy, magnetyczny uchwyt do montażu na ścianie, czujnik deszczu, silnik i sterownik trójfunkcyjny – umożliwiający podłączenie do okna dodatkowych dwóch dodatkowych akcesoriów elektrycznych, np. rolet. Roletę wewnętrzną na oknie instaluje się niezwykle prosto w systemie Pick&Clik™ z automatycznym transferem zasilania pomiędzy oknem na roletą.

Więcej na www.velux.pl

Data utworzenia: 26.04.2013


Komentarze

 • Czaruś napisał(a):

  Okna elektryczne Integra to absolutnie genialne rozwiązanie łączące w sobie wszystkie najważniejsze cechy. Wygoda, bezpieczeństwo, elegancja, energooszczędność, czapki z głów przed pomysłodawcą i wykonawcą tego projektu. Produkt najwyższej jakości, z wielką przyszłością.

 • Magdalena napisał(a):

  Świetne rozwiązane dla osób lubiących nowoczesność a zarazem elegancki i piękny styl. Okna połaciowe Nowej Generacji INTEGRA dostarczają więcej światła do pomieszczenia dzięki czemu idealnie sprawdzają się w pokoju dziennym gdzie najwięcej czasu spędzamy. Są łatwe w obsłudze co jest ich ogromnym atutem.

 • Jarosław napisał(a):

  Okno elektryczne INTEGRA firmy VELUX to produkt z najwyższej półki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym doskonale wpisuje się jako kolejny element z segmentu produktów inteligentnych. Takie okno to produkt dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort i precyzję wykonania. A jeśli dodać do tego obniżenie współczynnika przenikania ciepła oraz bezpieczeństwo otrzymujemy produkt najwyższej jakości, produkt który warto kupić.

 • irmex napisał(a):

  Fajna sprawa takie okna lub takiego typu okna. Lubię gadżety, a to okno zdecydowanie jest gadżetem i to praktycznym. Już mi przypadło do gustu.

 • Mirosława napisał(a):

  Nie słyszałam wcześniej oknach elektrycznej nowej generacji Integra firmy Velux. Fajnie, że producent zastosował tak inteligentne rozwiązania aby ułatwić nam życie. Przy remoncie zajrzę do ich oferty.

 • Marecki napisał(a):

  Bardzo wygodne nowoczesne okna połaciowe NOWEJ GENERACJI INTEGRA to faktycznie duży komfort .Charakteryzują się wyjatkową wygodną obsługą z kazdego miejsca w domu.Kusząca propozycja zainstalowania w domowych poddaszach ze wzgledu na wygodę w obsłudze jak i ich energooszczędność.

 • wlodek napisał(a):

  Inteligentne okna to integralny produkt z inteligentnym domem, np. Fibaro. To nie tylko wygoda i nowoczesnośc, ale także bezpieczeństwo. Co więcej większa szyba wpuszcza więcej światła do domu. Urządzenia z tej serii są niezwykle łatwe w montażu, co jest ich podstawową zaletą.

 • ikowalska24 napisał(a):

  Wspaniałe okna nowej generacji sterowane elektronicznie.Ogromna wygoda dla użytkownika.

 • Ignacy napisał(a):

  Ciekawe rozwiązanie jak dla mnie wygoda, znakomite rozwiązanie dla osób starszych i tych wszystkich lubiących komfort, lekkość obsługi okien, oszczędności itd. Łatwy panel do obsługi daje poczucie bezpieczeństwa i prawidłowego działania na co dzień. Przyznam się, że bardzo zainteresowało mnie takie rozwiązanie u mnie w domu.

 • Ania Mal napisał(a):

  Fantastyczne rozwiązanie przy wysokich sufitach. Zawsze jest problem się wdrapać. Tylko co w przypadku kiedy nie będzie prądu?

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły