NOVA podsufitka Galeco połączenie designu i innowacyjności

fot. Galeco_podsufitka_NOVA2
fot. Galeco_podsufitka_NOVA2 

Podsufitka to oczywiście element, który zabezpiecza konstrukcję dachu, ale to także ozdoba, podkreślająca wygląd domu i nadająca mu oryginalny styl. Najnowszy model NOVA podsufitka, wykorzystujący łączone zamki zabezpieczonym na tzw. „click”, jest niezwykle łatwy w montażu, zaś znacznie sztywniejsze panele są gwarancją większej wytrzymałości. 

Podsufitka po pierwsze zabezpiecza krokwie i więźby przed działaniem czynników atmosferycznych. Wiatr, zbyt duża wilgotność czy intensywne nasłonecznienie to najczęstsze problemy z którymi muszą się zmagać właściciele domów. Produkt NOVA podsufitka Galeco proponowany przez firmę wykonany z najepszego PVC najwyższej jakości, zabezpieczającego okap dachu i niewymagającego konserwacji.

fot. Galeco_podsufitka_NOVA1

Rozwiązania NOVA podsufitka 

Ten model odróżnia się od innych proponowanych podsufitek wieloma elementami. Po pierwsze jest sztywniejszy, a zatem ma mocniejszy profil zamka. Sprawia to, że  podsufitka jest bardziej stabilna i wytrzymała. Kolejną cechą, która  wyróżnia podbitkę NOVA od Galeco jest najwyższa na rynku grubość paneli. Wpływa to pozytywnie zarówno na  izolacyjność, jak i  jakość produktu. Ważny jest także sposób łączenia paneli. Jest to metoda na „click”, która sprawia, że montaż podsufitki jest  nie tylko szybszy, ale i wygodniejszy i  łatwiejszy.

fot. NOVA podsufitka Galeco

Liczy się efekt

Zachowanie odpowiednich harmonii i ładu jest w kwestiach związanych zarówno z budową domu, jak i wykańczaniem czymś bardzo istotnym. Podsufitka, chociaż wydawać się może elementem mało istotnym, znacząco wpływa na wygląd budynku. Znajdziemy  zatem w ofercie Galeco szeroką gamę kolorów.  Dzięki temu z łatwością dobierzemy barwę podsufitki do stylu, a także innych elementów architektonicznych budynku. NOVA podsufitka  proponuje pięć odcieni z fakturą drewna: złoty dąb, brąz, orzech, grafit, a także biel. Dobrze dobrana kolorystyka nada budynkowi odpowiedniego, niepowtarzalnego klimatu i spójności. Decydując się zatem na montaż podsufitki zabezpieczymy w prosty sposób spód okapu i zadbamy o niecodzienną oprawę połaci dachowej.

10-letnia gwarancja producenta na podsufitkę dachową Galeco NOVA to także jeden z atutów tego rozwiązania

 


NOVA podsufitka Galeco połączenie designu i innowacyjności
4.9 (97.86%) 28 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także