Nowa membrana bitumiczna w ofercie BMI Icopal

BMI Icopal W-PET
BMI Icopal W-PET 

Do oferty BMI Icopal, obejmującej szeroką gamę produktów i materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, została wprowadzona nowa pozycja. To membrana bitumiczna W/pet PLUS-SBS/ICOPAL, która docelowo zastąpi produkt W/pet-SBS/ICOPAL.

Membrana W/pet PLUS-SBS/ICOPAL to nowa, ulepszona wersja znanego produktu W/pet-SBS/ICOPAL, który zyskał zaufanie klientów i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w nowej odmianie zastosowany został zakład podłużny o szerokości 8 cm, który po zdjęciu folii zabezpieczającej i mechanicznym zamontowaniu papy do podłoża powoduje sklejenie tychże zakładów podłużnych. Im wyższa zewnętrzna temperatura i lepsze nasłonecznienie powierzchni tym lepszy efekt wulkanizacji na połączeniach poszczególnych pasów papy.

W/pet PLUS-SBS/ICOPAL został już uwzględniony w nowym cenniku BMI Icopal, który ukazał się na początku maja. Szczegóły dotyczące produktu można odnaleźć na stronie: www.icopal.pl/dokumentacja-produktowa.

Wszystkie dokumenty dla produktu W/pet-SBS/ICOPAL nadal będą dostępne dla klientów, którzy kupili lub kupią końcówkę produktu.

Opis produktu: Papa na osnowie ze wzmacnianej włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z asfaltu modyfikowanego  z wypełniaczem mineralnym.

Przeznaczenie: Wykonanie wierzchniej warstwy w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych.

Grubość: 2,2 mm

Ilość: rolka (m2/kg) 15,0/43,8

Paleta: ilość (m2)/waga (kg)/ilość rolek (szt.) 300/900/20

BMI Icopal -- W-PET 2020

Data utworzenia: 24.06.2020


Komentarze

  • pluszynek 1 napisał(a):

    sprawdzi się

  • Piotr napisał(a):

    Mała zmiana i już cieszy, ulepszony produkt to jest właśnie plus. Szeroka zakładka membrany na pewno będzie lepsza niż niż taka wąska. Elastyczny producent, zauważył potrzeby klientów.

  • obserwator napisał(a):

    Bardzo dobrze to świadczy o firmie gdy wprowadza nowe produkty do swej oferty tak jak to jest w przypadku nowej membrany bitumicznej.Nowa udoskonalona membrana bitumiczna szybko znajdzie nabywców i ja będę jednym z nich.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły