Nowa wersja dachówki z kominkiem wentylacyjnym Braas

Dachówki z kominkiem wentylacyjnym
Dachówki z kominkiem wentylacyjnym 

Marka Braas znana jest z rozwiązań systemowych. W tym roku asortyment produktów służących do wentylacji dachu, wzbogacony został o nowe dachówki kształtowe tj. dachówki z kominkiem wentylacyjnym.

Dachówki z kominkiem wentylacyjnym dostępne są zarówno dla dachówek ceramicznych, jak i betonowych Braas. Zastosowanie rury przyłączeniowej o średnicy 150 mm oraz powiększonej części górnej umożliwia stosowanie tego produktu jako zakończenie systemu wentylacyjnego. Dachówki z kominkiem wentylacyjnym Do oferty marki Braas wprowadzony został także uniwersalny pierścień uszczelniający przejście rury przyłączeniowej przez membranę. Produkt wykonany jest z plastiku połączonego z kołnierzem z EPDM. Dzięki naciętym średnicom, pierścień można stosować nie tylko do rur o średnicy DN150, lecz także do rur o średnicach DN100, DN125 oraz DN180.

Uniwersalny pierścień uszczelniający przejście przez membranę DN100 – DN150 - dachówki z kominkiem wentylacyjnym
Uniwersalny pierścień uszczelniający przejście przez membranę DN100 – DN150
Jakość, parametry techniczne i estetyka wykończenia sprawia, że model zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku. Nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym objęte są 30-letnią gwarancją produktową Braas. Prawidłowa wentylacja dachu to podstawa dla bezpieczeństwa całej konstrukcji. Dobra izolacja pozwala zaoszczędzić energię w sezonie grzewczym, a odprowadzanie pary wodnej minimalizuje ryzyko rozwoju grzybów i pleśni pod połacią dachową. Aby mieć pewność, że wentylacja dachu jest najbardziej optymalna, warto zamontować sprawdzone produkty wysokiej jakości. Cennik zawierający pełną ofertę produktów marki Braas dostępny jest na stronie: http://www. monier.pl/fileadmin/bu-files/pl/produkty/ braas/Monier_Braas_cennik.pdf

Data utworzenia: 27.07.2018

Więcej na temat:
Nowa wersja dachówki z kominkiem wentylacyjnym Braas
4.9 (98.57%) 56 głos[ów]


Komentarze

  • Krzyś napisał(a):

    Nie wiedziałem,że są dachówki posiadające również komin wentylacyjny.Świetna sprawa,mozna się wiele dowiedzieć z artykułów.

  • Dariusz Staszek napisał(a):

    Super dachówka polecam sam taka posiadam naprawdę super cena długa gwarancja jakość i cena. Solidni doradcy pomogą wybrać do gustu i otoczenia dachówkę na lata i pokolenia.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także