Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux

Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux
Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux 

Firma VELUX rewolucjonizuje rynek trzyszybowych okien dachowych. Dzięki atrakcyjnym cenom wprowadzone do podstawowej oferty nowoczesne, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym stają się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Firma VELUX od lat wyznacza standardy w segmencie okien dachowych, oferując klientom wysokiej jakości i innowacyjne produkty, które pozwalają cieszyć się światłem i świeżym powietrzem na poddaszu. Jako lider w zakresie nowatorskich rozwiązań, firma ta po raz kolejny przygotowała ofertę, która rewolucjonizuje rynek okien dachowych. Od teraz oferuje nowoczesne, energooszczędne trzyszybowe okna dachowe w podstawowej ofercie, w wyjątkowo korzystnych cenach.

Wcześniej na zakup okien trzyszybowych mogli pozwolić sobie tylko nieliczni inwestorzy – wyjaśnia Jacek Siwiński dyrektor generalny firmy VELUX Polska. Postanowiliśmy to zmienić i sprawić, by wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania były dostępne dla wszystkich. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować klientom okna dachowe o doskonałych parametrach i komforcie obsługi w wyjątkowo przystępnych cenach.

Energooszczędność i komfort

Nowa oferta firmy VELUX jest odpowiedzią na coraz wyższe oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności – trzyszybowe okna dachowe już teraz spełniają wymagania zawarte w przepisach, które wejdą w życie w 2021 roku. Dzięki specjalnemu pakietowi trzyszybowemu oraz zastosowaniu unikalnej technologii ThermoTechnologyTM osiągnięto doskonały współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy 1.1 (W/m2K). Specjalna konstrukcja szyby nie tylko chroni przed chłodem i stratami ciepła, ale zapewnia także wysoki stopień pozyskania darmowej energii słonecznej, a więc oferuje korzystny bilans energetyczny. Dodatkowa uszczelka zapewnia nie tylko lepsza ochronę przed chłodem i stratami ciepła, ale też wyższą dźwiękochłonność.

Jak wynika z badania Barometr zdrowych domów, przeprowadzonego przez Grupę VELUX, oszczędność energii i poprawa klimatu wewnętrznego w budynku to główne motywatory skłaniające Polaków do remontowania domów – zaznacza Jacek Siwiński.  Nowa oferta firmy w pełni odpowiada na te potrzeby. Mam nadzieję, że atrakcyjne propozycje energooszczędnych okien dachowych VELUX spowodują, że jeszcze więcej klientów sięgnie po nasze produkty przy budowie lub remoncie domu. Montaż lepszych okien oznacza niższe koszty energii i zdrowsze warunki mieszkania, a remonty domów jednorodzinnych pomagają w walce ze smogiem.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Nowe okna trzyszybowe dostępne są w dwóch wersjach: drewniane okno VELUX GLL oraz białe drewniano-poliuretanowe okno VELUX GLU w pełni odporne na wilgoć, dzięki czemu klienci mogą dobrać właściwe rozwiązanie do każdego pomieszczenia, bez względu na jego funkcję i stylizację. Zależnie od potrzeb, użytkownicy mogą również wybrać system otwierania okna: uchwyt w górnej części skrzydła lub elegancką klamkę na dole. Wszystkie typy wyposażone są w wydajny system wentylacji, dostarczający do wnętrza świeże powietrze, nawet gdy okna są zamknięte.

Nowa oferta okien dachowych zaprezentowana została po raz pierwszy publicznie partnerom handlowym oraz mediom podczas konferencji Na dachach świata, która odbyła się 17 marca 2017 roku w Warszawie.

Trzyszybowe okna dachowe będą dostępne w sprzedaży od 3 kwietnia 2017. Cena katalogowa nowych okien dwukomorowych zaczyna się od 1165 zł brutto.

Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux Nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym firmy Velux

 

Data utworzenia: 08.04.2017


Komentarze

 • piok6 napisał(a):

  Użytkuję okna 3 szybowe drewniane. Bez zastrzeżeń. Rachunki za gaz w okresie zimowym spadły o ok. 15 - 18% w stosunku do 2 szybowych okien plastikowych.

 • moralud napisał(a):

  Nowoczesne okna zwykłe i dachowe, 3-szybowe a firmy Velux oraz innych producentów to doskonała inwestycja przy budowie lub remoncie. Osobiście zastanawiam się nad taką inwestycją, chociaż około 15 lat temu wymieniłem okna tradycyjne drewniane na plastikowe 2-szybowe ale wówczas produkowane bez argonu o wsp. k=1,7 i obecnie już mało energooszczędne.

 • Elżbieta napisał(a):

  Trzyszybowe okna dachowe to same korzyści dla ich użytkowników. Przede wszystkim są to okna energooszczędne i bardzo szczelne. Tak więc nie tracimy ciepła i mamy pewność, że na poddasze nie dostanie się wilgoć

 • roberts napisał(a):

  Szykuje mi się remont domu u mamy więc trzeba wziąć pod uwagę ten wynalazek. Oszczędności na ogrzewaniu gwarantowane.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły