Nowoczesny dach czyli modne pokrycia o płaskim profilu

 

Od kilku sezonów na dachach króluje minimalizm zarówno w formach, jak i barwach. Numerem jeden są dachówki płaskie w różnych odcieniach szarości. Trudno się dziwić. Tworzą one uniwersalne i estetyczne pokrycie domu, które pięknie komponuje sięz bryłą i elewacją każdego budynku.

Pokryć dachowych o płaskim profilu jest na rynku bardzo dużo. Dziś skupimy się na wybranych dachówkach marki BMI Braas, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Oferta BMI Braas doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa, które opierają się na prostych formach i czystych liniach. Wskazane produkty doskonale prezentują się na połaci dachowej, dodając budynkowi niebywałego uroku.

Dachówki ceramiczne Turmalin

Dachówki Turmalin, tak jak wszystkie dachówki ceramiczne marki BMI Braas, produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Uwagę klientów przyciągają swoim kształtem, który podkreśla charakter nowoczesnych budynków. Doskonale sprawdzają się w przypadku domów utrzymanych w minimalistycznym stylu oraz formie, nadając im poczucie dobrego smaku i wyważenia. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia, a ich dodatkowym atutem jest szeroki wachlarz barw. Klienci mają do wyboru aż 7 wariantówkolorystycznych, przez co można je dopasować do niemal każdego budynku.

Dachówki betonowe Teviva i Tegalit

Dachówki betonowe są zdecydowanie najbardziej uniwersalne, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych wiekowych. Co więcej, są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na pękanie i działanie czynników zewnętrznych. Dają gwarancję bezpieczeństwa dla domowników, co potwierdza 30-letnie poręczenie producenta. Największą popularnością cieszą się dwa modeledachówek betonowych: Teviva oraz Tegalit. Oba rodzaje wykonane są w nowoczesnych technologiach, z wysoko gatunkowych surowców. Dachówki Teviva, podobnie jak Tegalit dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych. 

Blachodachówki panelowe Quadro

Quadro to pierwsza na rynku blachodachówka o płaskim profilu, która imitując dachówki, świetnie komponuje się ze współczesną architekturą. Lekka, estetycznie wykonana, do tego z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Blachodachówka Quadro to ciekawa alternatywa dla klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych z uwagi na swoją cenę oraz wagę. 

Wszystkie wymienione wyżej pokrycia dachowe marki Brass to sprawdzone rozwiązania, docenione przez wielu użytkowników. Wśród największych zalet dachówek płaskich wskazali:

• Wysoką jakość materiałów i wytrzymałość na uszkodzenia.

• Nowoczesny design.

• Różnorodność barw.

• Łatwy montaż.

Dodatkowym atutem są dostępne w ofercie BMI Braas nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne – panele PV Premium, które nie tylko umożliwiają produkcję energii elektrycznej, ale również są idealnie dopasowane do dachówek betonowych Teviva, Tegalit oraz ceramicznych Turmalin,tworząc dach o niepowtarzalnym wyglądzie.

Data utworzenia: 27.12.2019


Komentarze

  • Piotr napisał(a):

    Ludzie lubią szare dachy. Ceramiczne, betonowe czy z blachy to już zależy od projektu i zasobów finansowych. Ogólnie wszystkie będą wyglądać ładnie. Produkty marki Braas są bardzo dobrej jakości więc trzeba tylko zastanowić się nad rodzajem i kolorem.

  • praktyk napisał(a):

    Dobry dach powinien dobrze wyglądać ale przede wszystkim powinien być bezpieczny oraz funkcjonalny.Według mnie warunki te świetnie spełniają blachodachówki Qadro,takie blachodachówki spełniają wszystkie moje wymagania jeśli chodzi o pokrycie dachu i będę chciał je mieć na swoim dachu.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły