Nowoczesny dom w górach

Grupa projektowa BASK
Grupa projektowa BASK 

Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK.

Wysoki spadzisty dach, drewniana okładzina oraz białe elementy stolarki sprawiają, że dom wtapia się wraz z tradycyjną zabudową w górski krajobraz. Tradycyjny cokołowy materiał, jakim jest kamień, zastąpiony został w nim betonem z pozostawionymi śladami deskowania.

Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK Nowoczesny dom w górachGórski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASKGórski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK  Górski dom w nowoczesnej formie, czerpiący ze stylistyki sudeckiej, zaprojektowany został przez grupę BASK

Architekt: Kamil Salanyk
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Data utworzenia: 31.12.2016


Komentarze

  • Marek napisał(a):

    Projekt dosyć oryginalny czyli dom drewniany w starej stylistyce, ale na współczesnych fundamentach. Nowoczesny środek, współczesne rozwiązania - trochę kłóci się to z ideą domu z duszą. Ja nieco zmodyfikowałbym projekt uzupełniając sam dół o kamienne wzbogacenie fundamentu oraz nieco inne wykończenie wnętrza typu kamienne okładziny i podłoga dołu, przy zachowaniu współczesnych rozwiązań technicznych. Ale generalnie gratulacje za pomysł.

  • Gotek napisał(a):

    Mam mieszane uczucia. Naprawdę przedziwny dom. Niby na pierwszy rzut oka dom w stary stylu, ale po uważniejszym spojrzeniu okazuje się, że jest nowoczesny. No i taki dziwny, inny niż wszystkie.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły