Nowoczesny dom z dachówkami Teviva

Nowoczesny dom z dachówkami Teviva
Nowoczesny dom z dachówkami Teviva 

Nowoczesny styl domów jednorodzinnych jest ostatnio modnym trendem współczesnej architektury. Charakteryzuje się on najczęściej niepowtarzalną kubaturą budynku, płaskim dachem i brakiem symetrii. Ale nowoczesność nie oznacza chaosu i braku koncepcji, wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać: dach, okna, elewacja, drzwi muszą stanowić stylistyczną całość. Podstawą domu są fundamenty, ale to dach wieńczy dzieło. I tu doskonale będzie pasować Dachówka Teviva od Braas.

Jej znakiem rozpoznawczym jest prosty i nowoczesny kształt oraz nieskazitelna linia. Płaska forma dachówki Teviva podkreśli awangardowy styl architektury budynku i indywidualizm jego mieszkańców. Warto o niej pamiętać również w przypadku remontu dachu – już zmiana jednego elementu sprawi, że dom zyska nowy, interesujący wygląd.

Dodatkowo zastosowana technologia Protector przeciwdziała zabrudzeniom, a duży wybór kolorów będzie pasował do niezwykle szerokiej gamy barw stosowanej na elewacjach budynków.

DANE TECHNICZNE

Długość krycia (łatowanie) ok. 280-310 mm
Średnia szerokość krycia ok. 300 mm
Zapotrzebowanie na 1 m2 ok. 10,7 – 11,9 szt.
Waga 1 sztuki ok. 4,6 kg
Najmniejsze zalecane pochylenie połaci dachowej 25°

ASZ

Data utworzenia: 07.07.2013


Komentarze

  • Krzysztof napisał(a):

    każdy element budynku może przyciągać uwagę, a może to być nawet dach. ciągła linia czy ciekawy kolor dachu może wyróżnić budynek w okolicy. ostatnio ludzie lubią nowoczesne i proste wzory. dachówka Teviva powinna spodobać wielu klientom.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły