Nowoczesny Warsztat Ciesielski – nowe technologie w tradycyjnym rzemiośle

 

Podczas tegorocznych targów Budma 2011 w Poznaniu po raz kolejny odbyło się wydarzenie branżowe pod nazwą – Nowoczesny Warsztat Ciesielski. Zaprezentowano nowe technologie znajdujące oraz szersze zastosowanie w jednym z najstarszych zawodów budowlanych czyli ciesielstwie.

Ciesielstwo to zawód wymagający specjalnych predyspozycji, zwłaszcza manualnych. Sukces w tym zawodzie można odnieść tylko poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. Istotnym elementem gwarantującym sukces firmy ciesielskiej oprócz wiedzy i fachowości są profesjonalne i specjalistyczne narzędzia. Stosowanie nowoczesnych narzędzi pozwala szybciej i lepiej wykonywać zlecone prace. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i technologii podnosi konkurencyjność firmy na rynku i pozwala świadczyć usługi na wyższym poziomie. W ramach targowego Nowoczesnego Warsztatu Ciesielskiego zaprezentowano ciekawe rozwiązania techniczne pomagające w codziennej pracy. M.in.: dźwig ciesielski firmy Böcker, nową linię elektronarzędzi Protool, nowoczesne narzędzie dla profesjonalnego cieśli – prezentacja programu Dietrich’s. Wszyscy zainteresowani mogli pod okiem instruktora, osobiście wypróbować prezentowane narzędzia. Zainteresowanie zwiedzających było spore.

PK


Data utworzenia: 28.12.2012


Komentarze

  • Marta napisał(a):

    Idziemy cały czas naprzód. Teraz do większości prac możemy wykorzystać maszyny, które zrobią to samo co my, tyle że dokładniej i szybciej. Warto wykorzystywać nowoczesne narzędzia. Na takich targach można osobiście wypróbować narzędzia i sprawdzić czy rzeczywiście będą nam przydatne.

  • Adrian napisał(a):

    Dzisiejszy warsztat musi być wyposażony w nowoczesne narzędzia zapewniające precyzję i szybkość obsługi. Dużo pomaga zastosowanie elektroniki. Tak zorganizowana praca jest gwarancją sukcesu w tym biznesie.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły