Nowość Galeco: kable grzewcze SelfTec®PRO

Nowość Galeco: kable grzewcze SelfTec®PRO
Nowość Galeco: kable grzewcze SelfTec®PRO 

Kable grzewcze w ramach systemu kabli grzejnych SelfTec®PRO to sposób firmy Galeco na zamarznięte rynny – częsty problem w domach w okresie jesienno-zimowym. Kable skutecznie zabezpieczają orynnowanie oraz elewacje przed zniszczeniem.

Zamarznięte rynny to prawdziwa zmora właścicieli domów. Kable grzewcze SelfTec®PRO rozwiązują ten problem – chronią rynny i elewacje, co przy okazji pozwala zaoszczędzić pieniądze na ewentualną wymianę systemu odwodnienia dachu.

Kable grzejne SelfTec®PRO: właściwości

System kabli grzejnych SelfTec®PRO zapobiega gromadzeniu się śniegu i lodu w rynnach i rurach spustowych, co chroni też elewację przed powstawaniem zacieków. Przewody z wielodrutowych żył wykonane są z ocynowanych drutów miedzianych. Pokryto je następnie warstwą polimeru przewodzącego i zaizolowano modyfikowaną poliolefiną. Dodatkowo są wyściełane specjalnym ekranem z folii AL/PET oraz oplecione ocynowanymi drutami miedzianymi. Zewnętrzna powłoka to tworzywo bezhalogenowe, które wyróżnią się odpornością na promieniowanie słoneczne.

Przewody SelfTec®PRO montuje się wewnątrz rynien półokrągłych i kwadratowych za pomocą specjalnych mocowań. W wypadku rur spustowych jest to linka z wieszakiem oraz dopasowanymi mocowaniami.

Zalety kabli grzewczych SelfTec®PRO

Kable grzewcze SelfTec®PRO są rozwiązaniem praktycznym, a także uniwersalnym. Można je stosować w systemach PVC, STAL, STAL2 i Galeco BEZOKAPOWYM. – To trwałe rozwiązanie gwarantuje zabezpieczenie każdego domu przed gromadzącym się w rynnach śniegiem i zwisającymi z nich soplami lodu mogącymi w każdej chwili spaść na przechodzącą pod nimi osobę. To proste i zarazem skuteczne rozwiązanie, które można stosować do każdego typu dachów – podkreśla Magdalena Gardyła, Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości w Galeco.

Inną zaletą SelfTec®PRO jest estetyczne wykonanie. Sprytna konstrukcja sprawia, że kable grzewcze nie są widoczne z zewnątrz. Dzięki temu nie ingerują w wygląd elewacji domu, zapewniając przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa.


Nowość Galeco: kable grzewcze SelfTec®PRO
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także