Odporne na wilgoć – okno dachowe PPP-V preSelect®

Odporne na wilgoć
Odporne na wilgoć 

Aluminiowo – tworzywowe okno dachowe PPP-V preSelect® posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna, w zakresie od 0 do 35°, umożliwia łatwe podejście do krawędzi otwartego okna, co zwiększa przestrzeń użytkową pomieszczenia oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa do 180° stosowana jest do mycia zewnętrznej szyby czy zakładania markizy.

Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno w funkcji uchylnej jak i obrotowej. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w połowie wysokości ościeżnicy – dostępny po otwarciu skrzydła.

Więcej na www.fakro.pl

Data utworzenia: 08.11.2011


Komentarze

  • Andrzej napisał(a):

    w oknie z takiego materiału jak aluminium i plastik nie ma co się zepsuć w przypadku kontaktu z wodą i wilgocią. najlepsza opcja do łazienki. możliwość otwarcia okna w większym kącie na pewno przyda się od czasu do czasu przy myciu. pozostaje tylko korzystanie i mycie okna.

  • Kaśka napisał(a):

    Bardzo dobry pomysł z tym przełącznikiem w ościeżnicy. Można dzięki niemu komfortowo korzystać z okna, a w razie potrzeby też nie ma problemu z umyciem okna.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły