Okna dachowe Roto do domów pasywnych i energooszczędnych

Okna dachowe Roto do domów pasywnych i energooszczędnych
Okna dachowe Roto do domów pasywnych i energooszczędnych 

W 2013 r. Roto wprowadziło na rynek okna dachowe z nowym niskoemisyjnym szkleniem Roto blueTec i Roto blueTec Plus.

Te trzyszybowe innowacyjne pakiety, zastosowane w oknach dachowych Roto Designo R6 i R8, gwarantują jeszcze lepsze parametry termoizolacyjne całego okna. Dzięki czemu spełniają one wysokie wymagania energetyczne stawiane w przypadku budynków pasywnych i energooszczędnych, stając się ich idealnie dopasowanym elementem.

Okna Designo R6 i R8 to pozytywny bilans energetyczny zmniejszający koszty ogrzewania oraz pewność dostarczenia odpowiedniej ilości światła na poddasze. Dodatkowo to także nowoczesny design i obniżony montaż, pozwalające na utworzenie z połacią dachową harmonijnej całości.

Okna dachowe Roto do domów pasywnych i energooszczędnychOkna dachowe Roto do domów pasywnych i energooszczędnych

Szklenie Roto blueTec

3-szybowy pakiet do domów energooszczędnych w oknach Designo R6 i R8 z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie argonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear.
Uw = 1,0 W/m²K
Ug = 0,8 W/m²K

Szklenie Roto blueTec Plus

3-szybowy pakiet do domów pasywnych w oknach Designo R6 i R8 z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie kryptonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear
Uw = 0,8 W/m²K (dla okien z PVC)
Ug = 0,5 W/m²K

Data utworzenia: 25.02.2013

Więcej na temat:

Komentarze

 • Paulina napisał(a):

  Okno pasywne firmy Roto z pewnością doskonale uzupełnia bardzo bogatą gamę dostępnych na rynku okien dachowych i wpisuje się znakomicie w bieżącą tendencję budowania oszczędnego i ochrony środowiska. Technologia zastosowana w budowie takich okien jest porostu genialna. Uważam iż takie okna powinno się instalować wszędzie, a nie tylko w domach pasywnych i energooszczędnych.

 • Lenka napisał(a):

  Człowiek myśli, że okno to okno i nie ma za wielkiej różnicy. A jednak... bardzo dobrze, że są takie artykuły, wiele osób na pewno dzięki temu odpowiednio dobierze okna do domu. Brawo.

 • Jacek napisał(a):

  Takie energooszczędne nowoczesne okna dachowe z pewnością sprawdzą się w moim dom i jeszcze w tym roku zamontuję trzyszybowy pakiet okien Designo R6.

 • Samouk napisał(a):

  Fajne są takie nowoczesne energooszczędne domy. Gdy zamontujemy porządne okna, to na pewno jest cieplej. Firma Roto widać wprowadziła bardzo dobre okna na rynek.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także