Okno elektryczne od Velux

 

Marzy Ci się więcej światła w pomieszczeniu bez rezygnowania z komfortowej obsługi? Velux ma nową propozycję dla wymagających klientów: okno połaciowe Nowej Generacji INTEGRA®.

Innowacyjny dotykowy panel sterowania, lepsza konstrukcja, smuklejsze profile skrzydła i ościeżnicy pozwalające na zastosowanie większej szyby – to wszystko charakteryzuje okna INTEGRA, które zapewnią nawet 10% więcej światła niż inne okna dostępne obecnie na rynku. Oprócz tego okna mogą być obsługiwane za pomocą nowego dotykowego panelu sterowania z każdego miejsca domu. Nie trzeba instrukcji – czytelne ikony są intuicyjne i wyjątkowo łatwe w użyciu. Panel można zamocować na ścianie w specjalnym magnetycznym uchwycie. Okna są całkowicie kompatybilne z innymi produktami działającym w radiowej technologii io-homecontrol®. Okna INTEGRA mogą więc stanowić kolejny element inteligentnego domu. Okna można dowolnie programować, dla wygody użytkowników dostępne jest 9 programów użytkowych, takich jak: Dobranoc czy Wyście z domu wgranych fabrycznie. Na zewnętrznym oblachowaniu okna zamontowany jest czujnik deszczu, który automatycznie zamknie je, gdy tylko spadną pierwsze krople. Nowy silnik jest prawie niesłyszalny, działające okno nie zakłóca domowej ciszy, zapewniając tym samym tak pożądany w domu komfort.

Nowe okno INTEGRA® jest też bardziej energooszczędne pod dwoma względami: własnej konsumpcji energii oraz ochrony przed stratami ciepła. Okna zużywają mniej energii w trybie czuwania. Konstrukcja skrzydła i ościeżnicy ThermoTechnology™ przyczyniła się do obniżenia współczynnika przenikania ciepła Uw do 1,2 W/m2K, czyli o 14 % w stosunku do obecnie oferowanych modeli. Okno wyposażone jest w szybę bezpieczną laminowaną o dobrych właściwościach izolacyjnych i bezpiecznej dla domowników – w razie stłuczenia się okna odłamki szkła pozostaną w ramie okiennej.

Okna VELUX INTEGRA® mogą być wykonane z drewna sosnowego trzykrotnie lakierowanego i impregnowanego (GGL) lub rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym (GGU). Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i doskonale nadadzą się do kuchni lub łazienki. Standardowe okno INTEGRA™ wymaga podłączenia do sieci elektrycznej 220V, ale w ofercie znajduje się także wersja zasilana baterią słoneczną INTEGRA™ SOLAR. Wszystkie mechanizmy sterowania są ukryte w konstrukcji dzięki czemu są niewidoczne po zamknięciu okna. W standardzie na wyposażeniu okna INTEGRA™ jest panel dotykowy, magnetyczny uchwyt do montażu na ścianie, czujnik deszczu, silnik i sterownik trójfunkcyjny – umożliwiający podłączenie do okna dodatkowych dwóch dodatkowych akcesoriów elektrycznych np. rolet. Roletę wewnętrzną na oknie instaluje się niezwykle prosto w systemie Pick&Clik™ z automatycznym transferem zasilania pomiędzy oknem na roletą.

Data utworzenia: 22.03.2013

Więcej na temat:

Komentarze

  • Adam B. napisał(a):

    Jako użytkownik poddasza użytkowego w pełni doceniam znaczenie okien dachowych. Okno połaciowe INTEGRA f-my Velux rzeczywiście jest innowacyjne. Wygoda sterowania nim to duża zachęta do jego zastosowania. Przy okazji remontu z pewnością sprawdzę ofertę i być może zostanę użytkownikiem okna elektrycznego f-my Velux.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także