Okpol ISO I3 – obrotowe okno dachowe do zadań specjalnych

Okpol ISO I3 – obrotowe okno dachowe do zadań specjalnych
Okpol ISO I3 – obrotowe okno dachowe do zadań specjalnych 

Okpol ISO I3 pomoże obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz zapewni odpowiednią wentylację poddasza. Okno spełnia wymagania nowych Warunków Technicznych.

Okpol ISO I3 na straży ciepła

Nowe przepisy dotyczące energooszczędności budynków w dokładny i jasny sposób określają warunki, które muszą spełniać okna pod względem maksymalnej wartości współczynnika przenikania ciepła. Okno Okpol ISO I3 zostało zaprojektowane tak, aby było zgodne nie tylko z obecnymi, ale także przyszłymi Warunkami Technicznymi, które wejdą w życie w 2021 roku. Co to oznacza w praktyce?

Okno posiada  trzyszybowy pakiet o grubości 36 mm wyposażony w dwie ramki dystansowe oraz dwie powłoki niskoemisyjne. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw = 0,93 W/m²K, a dla samej szyby Ug = 0,5 W/m²K.

W jego konstrukcji zastosowano cztery uszczelki piankowe dzięki czemu produkt ten osiągnął  czwartą, najwyższą klasę szczelności w zakresie przepływu powietrza.

Okpol ISO I3 – obrotowe okno dachowe do zadań specjalnych

Eleganckie i bezpieczne

Okpol ISO I3 zbudowane zostało z jednolitego drewna – bez deformacji czy sęków. Zostało ono zaimpregnowane, tak aby chronione było przed powstawaniem: sinizn, grzybów i pleśni. Trzykrotna warstwa ekologicznego lakieru zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych. Okno pokryte jest powłoką antyroszeniową, która  pomaga wyeliminować „zaparowanie okien”

W standardzie oferowana jest klamka z kluczykiem. Uniemożliwia ona otwarcie okna zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. O przepływ świeżego powietrza dba nawiewnik oraz klamka z funkcją mikro-uchylenia. Producent okna dachowe Okpol ISO I3 oferuje  do niego szeroką paletę akcesoriów.

Okpol Okna Dachowe

Data utworzenia: 24.08.2017

Więcej na temat:

Komentarze

  • Kasiennka napisał(a):

    Warto rozważyć zamontowanie takiego okna dachowego w przypadku, gdy nasz dom jest z użytkowym poddaszem. Obrotowe okno dachowe to ciekawe rozwiązanie zarówno pod względem aranzacyjnym jak i ekonomicznym.

  • Wojciech W. napisał(a):

    Nie wiedziałem, że na rynku jest dostępne obrotowe okno Oknopol ISO3 do zadań specjalnych. Fajnie, że jest wykonane z jednolitego drewna pokrytego ekologicznym lakierem z klamką na kluczyk w standardzie. Kupując w dzisiejszych czasach okna dachowe, warto wybierać właśnie takie energooszczędne jak Oknopol ISO3.

  • maciek napisał(a):

    Jestem alergikiem i okno, które zapobiega gromadzeniu wody a co za tym idzie plesni i grzybów jest dla mnie niezbędne. Ważne, aby takie okno było też nie tylko bezpieczne ale i wytrzymałe. Myślę że można zaufać marce Okpol w tej kwestii.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także