Palownice – poręczne, lekkie, niezawodne

palownice
palownice 

Dlaczego warto używać palownic? To kompaktowe, łatwe w obsłudze urządzenia służące do wbijania pali czy słupków w powierzchnię ziemi. Są szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie miejsce pracy jest trudno dostępne lub praca ma być wykonana na stromym podłożu. Mini kafary przejmują znaczną część fizycznej pracy od pracownika, dzięki czemu oszczędzają jego siły i zwiększają efektywność. Ich niewielka masa umożliwia łatwy transport, są szybkie w montażu i korzystanie z nich nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Szczególnie polecamy niezawodne i wydajne palownice firmy Thrall. Mini kafary z dużą energią udaru (25 – 55 J) umożliwiają szybkie wbijanie elementów w ziemię. Dodatkowo palownice Thrall wyposażone są w wygodne, amortyzowane uchwyty, co znacząco zwiększa komfort pracy. Aktualnie oferujemy cztery rodzaje mini kafarów:

  • Mini kafar DPD-100 z silnikiem dwusuwowym
  • Mini kafar DPD-100 z silnikiem Honda GX35
  • Mini kafar DPD-120 z silnikiem czterosuwowym
  • Mini kafar z silnikiem Honda GX35

Palownice DPD-100 służą do wbijania elementów z drewna, stali i tworzywa o średnicy do 100 mm i pracują z częstotliwością udaru 820 – 1200 uderzeń na minutę. Model DPD-120 umożliwia wbijanie elementów z metalu, drewna i kompozytów o średnicy do 120 mm z częstotliwością udaru 900 – 1300 uderzeń na minutę. Palownica 120 wyposażona jest dodatkowo w zintegrowaną przepustnicę oraz system start/stop. Mini kafary z silnikiem Honda GX35 zasilane są benzyną bezołowiową, co zapewnia doskonałe parametry i jest przy tym bardzo ekonomiczne.

Każda palownica dostarczana jest w walizce wraz z odpowiednimi kluczami oraz adapterami (adapter 80 i 100 mm w przypadku DPD-100 i dodatkowo adapter 120 mm w zestawie DPD-120). Niewielka masa tych urządzeń (ok. 25 kg z walizką i całym wyposażeniem) zapewnia ich łatwy transport. Serwisowanie palownic marki Thrall jest wyjątkowo łatwe, mogą one też być samodzielnie naprawiane.

Zachęcamy do kontaktu z ekspertami Profi Partner – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty, specyfikacji i zastosowania mini kafarów. Chętnie zorganizujemy prezentację w wybranym przez Ciebie miejscu. Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Posag 7 Panien 6 w Warszawie (Ursus).

Data utworzenia: 12.10.2020


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły