Pilarka tarczowa M18 CCS66 FUEL™ do najtrudniejszych zadań

Pilarka tarczowa M18 CCS66
Pilarka tarczowa M18 CCS66 

Profesjonalni cieśle i dekarze potrzebują sprzętu do cięcia, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Oferowana przez markę Milwaukee® pilarka tarczowa M18 CCS66 FUEL™ to narzędzie, które bez problemu poradzi sobie z obróbką materiałów drewnianych i drewnopochodnych.

Pilarka tarczowa M18 CCS66

  • Waga 4,20 kg
  • Max. głębokość cięcia 45° – 48,00 mm
  • Max. głębokość cięcia 90° – 66,00 mm
  • Max. liczba obrotów 5000,00 obr./min
  • Max. średnica tarczy 190,00 mm
  • Napięcia akumulatora 18,00 V
  • Średnica otworu tarczy 30,00 mm

Precyzja cięcia

Pilarka tarczowa to urządzenia najczęściej wykorzystywane przez fachowców do szybkiego i precyzyjnego cięcia podczas prac dekarsko-ciesielskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów marka Milwaukee® zaprojektowała pilarkę M18 CCS66, która poradzi sobie nie tylko z cięciem sklejki, płyty wiórowej, twardego drewna, ale przetnie nawet trzy ułożone w stos płyty OSB. Wszystko za sprawą tarczy o średnicy 190 mm, która zapewnia głębokość cięcia do 66 mm.

Komfort pracy

Niezwykle wytrzymała konstrukcja pilarki ze stopą wykonaną z odlewu magnezowego została opracowana w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i aspekty wpływające na komfort pracy. Możliwość podłączenia odkurzacza zapewnia czystą pracę i lepszą widoczność cięcia. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w praktyczny zaczep, który pozwala na bezpieczne przechowywanie pilarki.

Gwarancja jakości

Dzięki trzem innowacyjnym technologiom opracowanym przez Milwaukee® pilarka tarczowa CCS66 jest wysokowydajnym i niezwykle trwałym urządzeniem. Wszystko za sprawą bezszczotkowego silnika POWERSTATE™, cyfrowej ochrony przed przeciążeniem REDLINK PLUS™ oraz akumulatora REDLITHIUM-ION™. Taka kombinacja technologiczna daje 3x dłuższą żywotność silnika, do 25% większą siłę oraz pozwala na osiągnięcie 2x większej ilości cięć.

Data utworzenia: 09.09.2018


Komentarze

  • Kamil napisał(a):

    Kolejne dobre narzędzie Milwaukee do cięcia drewna. Jakość, mobilność, trwałość to cechy dla których warto wybrać tą pilarkę. Milwaukee jest znanym producentem i sprzedawcą przenośnych elektronarzędzi dla profesjonalistów na całym świecie.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły