Plannja Siba ma 30-letnią gwarancję

Plannja Siba ma 30-letnią gwarancję
Plannja Siba ma 30-letnią gwarancję 

Firma Plannja wprowadza 30-letnią gwarancję na oryginalny, szwedzki stalowy system orynnowania Plannja Siba.

Plannja objęła 30-letnią gwarancją cały stalowy system Plannja Siba. Gwarancja obejmuje także produkty zakupione po 1 października 2010 roku. Ten system wykonany jest w całości z blach stalowych. Do wytwarzania rynien stalowych wykorzystuje się surowiec ze skandynawskich złóż żelaza. Producent gwarantuje, ze system powlekany fabrycznie nie będzie ulegał perforacji spowodowanej korozją, powodującą przeciekanie, w wyniku wadliwej produkcji lub wad materiału przez okres 30 lat od daty zakupu. Dotyczy to środowiska o kategorii korozyjności C1-C2.

Prawidłowa, zgodna z wymogami instalacja systemu orynnowania Plannja Siba stanowi jeden z podstawowych warunków obowiązywania gwarancji. Montaż nie jest skomplikowany ani nie wymaga specjalistycznych narzędzi, gdyż Plannja Siba charakteryzuje się prostą konstrukcją. Powinien on nastąpić nie później niż 6 miesięcy od daty zakupu. W przypadku powstania jakiejkolwiek wady objętej gwarancją, systemy Plannja Siba podlegają wymianie. Firma zobowiązuje się dostarczyć klientowi nowy wyrób z aktualnej oferty, w czasie nie dłuższym niż 60 dni.

Więcej na www.plannja.com.pl

Data utworzenia: 24.05.2011


Komentarze

  • Jacek napisał(a):

    Jeśli firma dba o jakość i zadowolenie klientów,to może sobie pozwolić na ofertę tak długiej gwarancji.Warto korzystać z takich produktów objętych tak długą gwarancją jaką oferuje firma Plannja.

  • Damian napisał(a):

    okres 30 lat gwarancji na wyroby ze stali typu rynny to dużo czasu. oznacza to, że produkt jest dobrej jakości skoro producent gwarantuje tak duży okres żywotności lub wymianę. trwałość dzisiejszych materiałów budowlanych staje się co raz to lepsza.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły