Płaska blachodachówka modułowa Bratex Savanna

Płaska blachodachówka modułowa Bratex Savanna
Płaska blachodachówka modułowa Bratex Savanna 

Płaska blachodachówka modułowa Bratex Savanna to unikatowy produkt posiadający szereg istotnych cech dla swojej kategorii, zarówno konstrukcyjnych jak i materiałowych.

Firma wprowadza do oferty zupełnie płaską blachodachówkę modułową Bratex Savanna. Produkt jest całkowicie nowy na rynku metalowych pokryć dachowych – dostarcza wyjątkową stylistykę o płaskiej niezakłóconej powierzchni. Jest odpowiedzią na obecnie rosnący trend czystych i prostych form.

Specjalne na potrzeby produktów Bratex wspólnie z hutą SSAB opracowano unikalną koncepcję ochrony dla wyrobów stalowych. Bratex Ceramic Matt® 350 to powłoka lakiernicza należąca do grupy produktów GreenCoat® cechujących się podwyższoną odpornością na zarysowania oraz promieniowanie UV. Produkty Bratex oparte na powłoce Ceramic Matt® wybiegają dalej z ochroną antykorozyjną oferując zabezpieczenie rdzenia stalowego cynkiem o masie 350 g/m², podczas gdy inne blachy posiadają standardowe 275 g/m². Ponadnormatywna ilość cynku to aż 27% więcej protekcji i bezterminowa gwarancja na funkcjonalność produktu.

Unikalne cechy produktu

Bratex Anti-Cap® to sprawdzona cecha zapobiegająca zaleganiu wody na poprzecznych połączeniach arkuszy, zaciąganiu jej przez efekt kapilarny pomiędzy połączenia arkuszy oraz zapewniająca wentylację tych połączeń. Unikalna dwusegmentowa kieszeń kompensacyjna zapewnia układanie arkuszy równolegle w linii okapu oraz niewidocznie połączenia w miejscu spotykania się czterech naroży.
Niespotykana (zgłoszona do UP RP) płaska powierzchnia arkusza zaraz pod przetłoczeniem idealnie przylega do łaty swoją powierzchnią na długości 30 mm będąc podłożem pod wkręt farmerski, którego dokręcenie nie spowoduje deformacji płaskiej powierzchni blachy.
Zagłębione punkty montażowe podpowiadają o miejscach mocowania arkusza i chronią przez ryzykiem zarysowania powierzchni wiertłem wkrętu.

Produkt będzie dostarczany na paletach typu euro w ilości około 200 m² krycia. Dzięki płaskiej powierzchni udało się osiągnąć ekonomiczną efektywność krycia wynoszącą 1175 mm przy szerokości całkowitej arkusza 1245 mm.
Bratex Savanna to prawdziwa płaska blachodachówka modułowa, klasycznie przykręcana na łatach z wierzchu. Jest produktem, który układa się kolumnami od okapu do kalenicy, dzięki czemu można uniknąć chodzenia po arkuszach. To prosty, szybki i nie wymagający sposób instalacji doceniany przez każdego dekarza.
Spółka Bratex Dachy prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych rozwiązań. Firma otworzyła w maju własne zaawansowane centrum szkoleniowe w zupełnie nowym zakładzie produkcyjnym w Dębicy. Ambicją załogi przedsiębiorstwa Bratex Dachy jest zabezpieczanie potrzeb rynkowych w możliwie najlepsze technicznie produkty oraz serwis pierwszej klasy.

Bratex Dachy sp. z o.o. sp. k.
ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica
Tel.: +48 14 6822 822
www.bratex.pl
info@bratex.pl
infolinia: +48 801 081 018


Płaska blachodachówka modułowa Bratex Savanna
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także