Podstawy słupów Pitzl

Podstawy słupów Pitzl
Podstawy słupów Pitzl 

Podstawy słupowe firmy Pitzl znajdują zastosowanie niemal we wszystkim obszarach budownictwa drewnianego. W szczególności jeżeli chodzi o konstrukcje szkieletowe, hale, balkony, tarasy, wiaty oraz elementy architektury ogrodowej.

Zalety podpór

Firma Pitzl to wiodący i znany producent łączników drewna w Europie. Ciekawą pozycję w ofercie stanowią podstawy słupów dobierane pod kątem konkretnego zastosowania. Wykonuje się je z wytrzymałej stali z odpowiednim zabezpieczeniem antykorozyjnym w postaci powłoki cynkowej. Podpory zapewniają nie tylko stabilne, ale również proste i trwałe połączenie słupa z podłożem. Przy ich montażu można użyć specjalnych narzędzi i szablonów montażowych.

Podstawy słupów Pitzl
Podstawy słupów Pitzl

Aprobaty techniczne

Należy podkreślić, że produkty firmy Pitzl są projektowane i wytwarzane w oparciu o wymagania bezpieczeństwa. Ważna jest przy tym aprobata techniczna ETA. Oprócz tego elementy poddaje się dodatkowym wymaganiom przeprowadzanym przez niezależny Uniwersytet Techniczny w Monachium.
Wstępny montaż może być wykonany w warsztacie, natomiast gotowy element można zamontować na placu budowy. Takie rozwiązanie zdecydowanie skraca czas pracy.

Przedsiębiorstwo FMK jest dystrybutorem podstaw słupowych oraz złączek ciesielskich firmy Pitzl w Polsce. Firma FMK oferuje produkty bezpieczne i niezawodne. Klienci mają zapewnione fachowe doradztwo oraz możliwość wcześniejszego zapoznania z produktami.

FMK
58-530 Kowary
ul. Główna 1
tel.: 537 506 545
e-mail: info@fmk24.pl
www.fmk24.pl

Data utworzenia: 30.04.2017


Podstawy słupów Pitzl
4.7 (93.33%) 12 głos[ów]


Komentarze

  • Jacek K napisał(a):

    W tym roku planuję budowę na swej działce altany i z pewnością zastosuję produkty firmy Pitzl aby mieć pewność,że konstrukcja będzie stabilna i będzie mogła się oprzeć niesprzyjającym czynnikom atmosferycznym.Zastosuję zarówno podstawy słupów jak i złączki ciesielskie tej firmy.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także