Podsufitka Galeco DECOR – trwałość i estetyka

 

Podczas budowy domu zwracamy uwagę nie tylko na jego wielkość i funkcjonalność, ale także na wygląd. Dlatego warto zadbać o to, by wykończenie dachu naszego domu było estetyczne i dobrze dobrane do pozostałych elementów budynku. Jednym ze sposobów eleganckiego wykończenia okapu dachowego jest podsufitka, służąca do zabudowy spodniej strony okapu.

Podsufitka Galeco DECOR jest elementem nie tylko dekoracyjnym, ale także zapobiegającym niszczeniu okapu i zabezpieczającym dach przed zagnieżdżeniem się owadów czy ptaków. Optymalna konstrukcja elementów podsufitki pomaga w prostym i szybkim montażu, a niewielka waga umożliwia stosowanie jej także na delikatnych strukturach. W odróżnieniu od drewna i metalu materiał PVC nie wymaga konserwacji, a dzięki zastosowaniu tworzywa najwyższej jakości podsufitka zachowuje swoje parametry przez lata, niezależnie od warunków pogodowych.
podsufitka-galeco-decor-trwałosc-i-estetyka_1
Podsufitka Galeco DECOR jest dostępna w wielu kolorach – grafitowym, złotym dębu, orzechowym, ciemnobrązowym. Dzięki temu pasuje do praktycznie każdego dachu czy stolarki okiennej. Panele systemu podsufitki Galeco DECOR obejmują następujące elementy:
– podsufitka pełna 295 x 4000 mm,
– podsufitka wentylowana/ perforowana 295 x 4000 mm,
– listwa montażowa typu „J” o długości 4000 mm,
– listwa montażowa typu „H” o długości 4000 mm,
– narożnik zewnętrzny długości 4000 mm.

Podsufitka Galeco DECOR zapewnia nie tylko estetykę i łatwość montażu. Dzięki kompletnemu systemowi listew montażowych można ją stosować do każdego rodzaju okapu dachowego.

Cennik:
– podsufitka pełna: od 31,44 zł brutto/m2
– podsufitka perforowana: od 32,60 zł brutto/m2
– listwa „J” o długości 4 mb: od 15,85 zł brutto/ szt.
– listwa „H” o długości 4 mb: od 31,00 zł brutto/ szt.
– narożnik zewnętrzny o długości 4 mb: od 34,62 zł brutto/szt.

Data utworzenia: 01.11.2015


Komentarze

  • lisek napisał(a):

    Wykończenie dachu jest bardzo ważnym elementem całego dachu i aby dach był nie tylko praktyczny i trwały ale i aby estetycznie wyglądał należy dobrać odpowiednią podsufitkę do reszty dachu i domu.Podsufitka Galeco Decor jest idealnym rozwiązaniem aby nasz dach dobrze wyglądał i był jednocześnie funkcjonalny.

  • Kinia napisał(a):

    Podsufitka to bardzo ważny element domu, na który wiele osób w ogóle nie zwraca uwagi. Wiele kolorów umożliwia idealne dopasowanie do każdego dachu. Ja w takiej podsufitce zamontowałam oświetlenie, bardzo ładnie to wygląda.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły