Podsufitki Gamrat- doskonałe wykończenie

Podsufitki Gamrat
Podsufitki Gamrat 

Produkowane przez GAMRAT SA podsufitki są doskonałym rozwiązaniem na trwałe i estetyczne wykończenie okapu, czyli fragmentów konstrukcji dachowej wystających poza obrys domu. Dobrane kolorystycznie do systemów rynnowych, pokryć dachowych, okien i drzwi czy też koloru elewacji budynku tworzą spójną całość.

Firma GAMRAT SA ma w swojej ofercie dwa rodzaje podsufitek – listwową typu siding oraz komorową. W asortymencie podsufitek listwowych znajdują się cieszące się niezwykłą popularnością podsufitki drewnopodobne, produkowane w trzech wybarwieniach: złoty dąb, ciemny dąb, mahoń. Tradycyjne podsufitki listwowe produkowane są w kolorach: białym, kości słoniowej, szarym, szaroniebieskim, ceglastoczerwonym, brązowym, ciemnobrązowym i grafitowym.

Producent nie zaleca stosowania podsufitek komorowych w kolorze grafitowym i ciemnobrązowym w miejscach narażonych na bezpośrednie działania promieni słonecznych.

Więcej na: www.gamrat.pl

Data utworzenia: 10.11.2011


Komentarze

  • Kinga napisał(a):

    Takie podsufitki gwarantują bardzo ładny wygląd i są oczywiście trwałe. Ich kolorystyka jest dopasowana do większości kolorów dachów, więc będzie się ładnie komponować.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły