Poręczna wieratrko-wkrętarka Bosch GSB 10,8-2-LI

 

Lekka i poręczna wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 10,8-2-LI Bosch kryje w sobie parametry, które zadowolą każdego profesjonalistę.

Zaledwie 189 mm długości i 1 kg wagi, to wymiary najnowszej wiertarko- -wkrętarki udarowej GSB 10,8-2-LI firmy Bosch. Nie należy jednak dać się zwieść kompaktowej obudowie – parametry techniczne usatysfakcjonują każdego profesjonalistę. 2-biegowa przekładnia planetarna zapewnia dużą wydajność pracy zarówno z udarem jak i bez, a uchwyt wiertarski z blokadą Auto-Lock umożliwia szybką wymianę końcówek. Maksymalny moment obrotowy wiertarko-wkrętarki wynosi 30 Nm. Nowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 10,8-2-LI Professional firmy Bosch dzięki swym kompaktowym rozmiarom zapewnia komfort pracy nawet gdy wymagane jest trzymanie urządzenia nad głową. Wiertarko-wkrętarka przeznaczona jest do wiercenia otworów oraz wkręcania mniejszych i średnich wkrętów. Posłuży także do wiercenia udarowego. Doskonałą wydajność pracy nowej wiertarko-wkrętarki zapewnia 2-biegowa przekładania planetarna.

Narzędzie o wielu możliwościach

Poręczna wieratrko-wkrętarka Bosch GSB 10,8-2-LIFot. Bosch

Maksymalny obrotowy moment wynosi 30 Nm, maksymalna średnica wiercenia w drewnie to 19 mm, w stali – 10 mm, w murze z użyciem udaru – 10 mm. Sprawia to, że nowa wiertarko-wkrętarka jest idealnym narzędziem dla branż, gdzie konieczne jest wiercenie w materiałach różnego typu. Dzięki GSB 10,8-2-LI elektrycy mogą zainstalować lampy ścienne, gniazda i włączniki przy pomocy zaledwie jednego narzędzia. Stolarze docenią jedno narzędzie do montażu mebli kuchennych i szaf wnękowych. W każdym zawodzie przyda się hamulec silnika zapewniający natychmiastowe wyłączenie po zakończeniu wkręcania. Kolejne zalety nowej wiertarkow-wkrętarki to wbudowana dioda LED oświetlająca miejsce pracy oraz uchwyt wiertarski z blokadą Auto-Lock umożliwiający szybką wymianę osprzętu.

Akumulatory litowo-jonowe Bosch Premium z systemem ECP (Electronic Cell Protection)

System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) zapewnia długą żywotność akumulatora litowo-jonowego Premium. Chroni przed przegrzaniem, przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem. Akumulatory nie wykazują efektu pamięci, dzięki czemu są gotowe do użycia nawet po kilku miesiącach przechowywania.

Poręczna wieratrko-wkrętarka Bosch GSB 10,8-2-LIFot. Bosch
Dane techniczne GSB 10,8-2-LI Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,3 Ah
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie) 30/13 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg) 0 – 380/1 300 min-1
Liczba udarów 0 – 19 500 min-1
Ilość zakresów momentu obrotowego 20
System montażu narzędzi Uchwyt wiertarski 10 mm z systemem Auto-Lock
Maks. średnica wiercenia w drewnie/metalu/murze 19/10/10 mm
Maks. średnica wkrętów 7 mm
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 187 x 53 x 182 mm
Ciężar z akumulatorem 1 kg

Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 10,8-2-LI Professional jest dostępna w dwóch wariantach sprzedaży: – w walizce L-BOXX z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi 1,3 Ah, z szybką ładowarką i biodrówką


Data utworzenia: 24.01.2013


Komentarze

  • Jacek napisał(a):

    Wydajne i poręczne narzędzia cenią sobie nie tylko profesjonaliści ale i zwykli majsterkowicze.Warto sięgnąć po poręczną i wydajną wiertarko-wkrętarkę firmy Bosch ponieważ takie narzędzia gwarantują nam ciągłą i wydajną pracę.

  • Norbert napisał(a):

    Wiertarko-wkrętarka to urządzenie która pozwala przede wszystkim na mobilność. Zastosowanie funkcji pracy z udarem zwiększa jego możliwości wiercenia w różnych materiałach. Gdybym dzisiaj robił remont na pewno zakupiłbym nową wiertarko-wkrętarkę firmy Bosch.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły