POWERROOF ocieplanie dachu przed zimą

POWERROOFocieplanie dachu przed zimą
POWERROOFocieplanie dachu przed zimą 

Jeśli ktoś nie zdążył jeszcze przygotować dachu swojego domu przed zimą, stoi teraz przed ostatnią szansą w tym roku. Tym bardziej, że aura sprzyja. Do ważnych czynności należy ocieplenie dachu. Warto zdać sobie sprawę z tego, że przez dach ucieka 30% ciepła i dlatego tak ważna jest jego właściwa izolacja. W tej kwestii warto zaufać sprawdzonym producentom. System POWERROOF Recticel z pewnością nas nie zawiedzie.

POWERROOF to płyta, która została specjalnie zaprojektowana do nakrokwiowej termoizolacji dachów skośnych. Wykonano ją z pianki  TAUfoam  by Recticel, która jest udoskonalonym rodzajem pianki PIR (poliizocjanuratu), obłożonej obustronnie lekko karbowaną folią aluminiową o grubości 50 µm.

Zalety systemu

– idealne właściwości termoizolacyjne (l = 0,024 W/m2·K). Płyta POWERROOF o grubości 100 mm spełnia warunek polskiej normy izolacyjnej dachu skośnego i posiada U = 0,024 W/m2·K, co jest absolutnie wystarczające do zaizolowania dachu,
– jednolita warstwa termoizolacji = brak mostków termicznych,
– niezwykle duża odporność na ściskanie (1,5 kg/cm2), stabilność wymiarowa,
– prosta i łatwa obróbka pianki PIR,
– brak ograniczeń w wyborze pokrycia (dachówka, kamień lub inne),
– niska waga,
– wykończenie na pióro-wpust po obwodzie dające większą pewność połączeń niż w przypadku frezu,
– szybki i nieskomplikowany montaż – również w trudno dostępnych miejscach
– łatwość transportu,
– brak potrzeby odkrywania sufitów w przypadku renowacji.

System POWERROOF sprawdzi się zarówno na nowych dachach, jak i na remontowanych. W przypadku tych ostatnich warto zaznaczyć, że powoduje minimalny dyskomfort dla mieszkańców podczas prac budowlanych, gdyż większość prac wykonywana jest od góry.

POWERROOFocieplanie dachu przed zimą

Reticel jako jedyny na rynku posiada na swoje produkty certyfikat Keymark świadczący o autentyczności podawanych parametrów Więcej informacji na www.recticelizolacje.pl.

Recticel Powerroof oryginalna nakrokwiowa termoizolacja dachu skośnego

Data utworzenia: 15.11.2013


Komentarze

  • Kowal2 napisał(a):

    Nie wiedziałem,że aż 30% ciepła może ulecieć poprzez nieprawidłowo uszczelniony dach.Na szczęście ja zdążyłem przed zimą,robotę powierzyłem fachowcom i na poddaszu mamy wyjątkowo ciepło tej zimy.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły