PREBENA gwoździarki listwowe

Gwoździarki listwowe PREBENA
Gwoździarki listwowe PREBENA 

Gwoździarki listwowe PREBENA przedstawiane w tym artykule to urządzenia pneumatyczne, które wykorzystują gwoździe połączone pod kątem 21° i 25° w pakiety, jak również gwoździe łączone papierem pod kątem 34°.

Model 7XR-RK90 to gwoździarka bijąca gwoździe łączone plastikiem od 50 do 90 mm o średnicy 2,8-3,8mm. Urządzenie dzięki niedużym gabarytom jest poręczne. Pracę ułatwia także nieduża waga i łatwy dostęp do magazynka.

8F-RK100 to model, dzięki któremu wbijamy gwoździe od 50 do 100 mm, o średnicy 2,8-3,4 mm. PREBENA to gwoździarki, które łączą w sobie dużą siłę z precyzją wbijania gwoździ. Ustawiony pod dużym kątem magazynek ułatwia dotarcie nawet do trudnodostępnych miejsc.

Gwoździarki listwowe PREBENA

Gwoździarki listwowe PREBENA 10X-RK130, 10X-RK160 i 6X-PR90

Modele 10X-RK130 i 10X-RK160 pozwalają wbić gwoździe łączone plastikiem długości do 130 i 160 mm o średnicy od 3,4 – 4,6 mm i doskonale sprawdzą się tam, gdzie potrzebne jest zastosowanie grubych i długich łączników. Urządzenie pneumatyczne 6X-PR90, obsługujące gwoździe od 50 do 90 mm o średnicy od 2,8-3,1 mm to przedstawiciel gwoździarek do gwoździ łączonych papierem (pod kątem 34°). Gwoździarką tą, w przeciwieństwie do urządzeń gazowych, dobić można skrajne długości gwoździ, nawet w taki materiał jak suche drewno. Gwoździe łączone papierem mają łeb w kształcie litery „D”, dzięki czemu można umieścić w magazynku nawet 80 szt.

Gwoździarki listwowe PREBENA

Ofertę gwoździarek listwowych wzbogaca urządzenie do mocowania złączy ciesielskich. Wymaga to nie tylko łącznika atestowanego, ale także doświadczenia i precyzji. PREBENA, wychodząc na przeciw potrzebom rynku  stworzyła gwoździarkę pneumatyczną (wibracyjną) ST2-ANK60. Urządzenie przystosowane jest do aplikacji gwoździ typu „anchor” – ANK, łączonych w pakiety plastikiem i posiadającymi atest. Wystający z nosa gwoździarki gwóźdź umożliwia niesamowicie precyzyjne wycelowanie w otwór w złączu ciesielskim. Niepotrzebne rykoszety i niebezpieczeństwo w przypadku nietrafienia łagodzi tryb wibracyjny wbijania gwoździa. Taki sposób wbijania drewna jest także mniej szkodliwy dla struktury drewna, a to ma ogromne znaczenie podczas zbijania więźby dachowej.

Gwoździarka listwowa PREBENA ST2-ANK60
PREBENA, wychodząc na przeciw potrzebom rynku  stworzyła gwoździarkę pneumatyczną (wibracyjną) ST2-ANK60

Gwoździarka jest bardzo lekka i poręczna, zużywa ok 3 litrów powietrza na wbicie, wykorzystując gwoździe  typu ANK o średnicy 4mm i długości od 40-60mm. PREBENA kładzie ogromny nacisk na jakość i ergonomię swoich urządzeń. Urządzenia ze względu na możliwość wielogodzinnej pracy muszą być dobrze wyważone, poręczne i niezawodne. Ważnym aspektem jest też serwis i dostępność części zamiennych. Klient może liczyć, korzystając z produktów z logiem PREBENA, na usługę posprzedażową, gdyż firma zwraca na ten aspekt szczególną uwagę.

Szymon Rajczak
PREBENA-Polska

ul. Grunwaldzka 495
62-064 Plewiska
tel. 618 676 728
www.prebena.com.pl


PREBENA gwoździarki listwowe
4.9 (97.71%) 35 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także