Profesjonalne narzędzia firmy Eurotec

Profesjonalne narzędzia firmy Eurotec
Profesjonalne narzędzia firmy Eurotec 

Oferta firmy Eurotec to nie tylko zaawansowana technika połączeń. Warto również mieć na uwadze profesjonalne narzędzia, które są niezbędne w codziennej pracy dekarzy, cieśli i wykonawców domów drewnianych.

Klucz do montażu i demontażu rusztowań

Przydatnym narzędziem jest klucz nasadowy z grzechotką przeznaczony do montażu i demontażu różnego typu rusztowań. Jako materiał wykonania narzędzia wykorzystano stal chromowo/wanadową, natomiast elementem roboczym jest gniazdo podwójne, którego trwałość uzyskano poprzez wieloetapowe wyżarzanie. Przełącznik umożliwia zmianę kierunku obrotów (lewo/prawo). Należy podkreślić łatwą obsługę klucza i elastyczną pracę narzędzia. Ponadto łączy ono w sobie 8 rozmiarów kluczy (13 do 27).
Profesjonalne narzędzia firmy Eurotec

Zszywacz młotkowy – Eurotec Tacker

Zszywacze młotkowe z oferty firmy Eurotec zapewniają znaczną siłę wbijania zszywek i dużą wydajność pracy przy minimalnym wysiłku użytkownika. Ważny jest ergonomiczny, a zarazem miękki uchwyt zapewniający komfort eksploatacji nawet podczas długiej pracy. Ponadto konstrukcja narzędzia wykorzystuje sprężynę powrotną, a magazynek mieści 168 zszywek.
Zastosowanie zszywacza obejmuje aplikacje związane z łączeniem elementów konstrukcji drewnianych, z montażem materiałów izolacyjnych, z mocowaniem membran dachowych itp. W zależności od potrzeb do wyboru są cztery rodzaje zszywek.

Kompleksowa oferta

Oferta firmy Eurotec obejmuje wiele produktów przydatnych w pracy dekarzy, cieśli i wykonawców domów drewnianych oraz firm budowlanych. Warto zwrócić uwagę na szeroki asortyment w zakresie wkrętów do drewna, a także elementów używanych w konstrukcjach tarasów i urządzeń ogrodowych. Chodzi tutaj m. in. o elementy dystansowe, podkładki ochronne, aluminiowe profile systemowe, stopy wsporcze i systemy wsporcze do tarasów.
Przydatne rozwiązanie stanowią systemy stóp wsporczych, wsporniki słupka, łączniki z gwintem na całej długości, łączniki do drewna, pręty gwintowane, a także wkręty do elewacji/wkręty przestawne. Oprócz tego trzeba mieć na uwadze krążki mocujące i kołki rozporowe do płyt izolacyjnych oraz uchwyty elewacyjne, łączniki do drewna, kotwy ściągające i łączniki kątowe.

Fot. 1. Wkręty: 1. Paneltwistec AG - do konstrukcji drewnianych, 2. wkręt do łupka, 3. Justitec - wkręt do regulacji, 4. Topduo - do dociepleń nakrokwiowych.
Fot. 1. Wkręty: 1. Paneltwistec AG – do konstrukcji drewnianych, 2. wkręt do łupka, 3. Justitec – wkręt do regulacji, 4. Topduo – do dociepleń nakrokwiowych.

Firma Eurotec oferuje szeroki wachlarz połączeń do drewna oraz narzędzi i materiałów pomocniczych takich jak chociażby ściski stolarskie, napinacze, systemy kotew transportowych, wsporniki ścienne, piły japońskie i brzeszczoty zmienne, piły ręczne itp. Ciekawymi pozycjami w ofercie są również wkręty do betonu oraz elementy produkowane z myślą o dachach płaskich i elewacjach. Są to przede wszystkim wkręty: samowiercące, do paneli warstwowych z bimetalu, dachowe, z łbem trąbkowym, elewacyjne kolorowe, do blachy.
Założeniem firmy Eurotec jest nie tylko niska cena produktów, ale również ich jakość. Potwierdzają to liczne dopuszczenia, które są wymagane przez nadzór budowlany. Istotną rolę odgrywają europejskie aprobaty techniczne, przy czym mają je wszystkie produkty z programu podstawowego.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Eurotec:
www.e-u-r-o-tec.de

Kontakt

Łukasz Borkowski
tel. +48 604 400 884, l.borkowski@e-u-r-o-tec.de

Robert Hilaruk
tel. +48 507 860 348, r.hilaruk@e-u-r-o-tec.de


Profesjonalne narzędzia firmy Eurotec
4.9 (97.5%) 8 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także