Profilarka Dachdecker – Najtańsza profilarka na rynku – 20 000 PLN netto

Profilarka Dachdecker
Profilarka Dachdecker 

Profilarki są nieodzownym narzędziem przy układaniu blach na rąbek. Wybierając odpowiednie narzędzie tego typu warto zwrócić uwagę na profilarkę Mini-Profi z oferty firmy Dachdecker.

Dla czytelników gazety Dekarz&Cieśla rabat 10%.

Etapy pracy profilarki

Blacha przechodząc przez profilarkę jest formowana za pomocą układu rolek. Kształtowane są krawędzie arkusza służące do przygotowywania felcu. Następnie wykonywane jest zamykanie blachy po zamocowaniu paneli na konstrukcji dachu.

W profesjonalnych profilarkach, takich jak Mini-Profi z oferty firmy Dachdecker, kluczową rolę odgrywa regulowana szerokość wlotu do przygotowania paneli o różnych szerokościach. Warto podkreślić, że maszyna nie zniekształca krawędzi arkusza ani powierzchni blachy. W efekcie zapewniono bezpieczną pracę z blachami powlekanymi i patynowymi.

Parametry profilarki Mini-Profi

Profilarka Mini-Profi z oferty firmy Dachdecker pracuje z materiałami, których grubość w przypadku metali nieżelaznych wynosi do 0,8 mm oraz 0,7 mm przy stali. Może być również profilowana stal szlachetna o grubości do 0,5 mm. Kluczową rolę odgrywa regulacja szerokości w zakresie od 230 do 750 mm na wprowadzeniu oraz regulowanie wymiaru osi 160-780 mm. Długość profilarki to 1200 mm z prowadnicami na wprowadzenie oraz 900 mm ze złożonymi ogranicznikami. Szerokość maszyny to z kolei 1300 mm przy masie ok. 220 kg. W profilarce Mini-Profi z oferty firmy Dachdecker przewidziano napęd elektryczny o mocy 1,1 kW zasilany trójfazowo. Opcjonalnie jest możliwe zastosowanie napędu jednofazowego.

Wyposażenie dodatkowe

Jako wyposażenie dodatkowe profilarka Mini-Profi może być wyposażona chociażby w nożyce krążkowe do cięcia poprzecznego przed profilowaniem oraz dwa tłoczniki dowolnie regulowane, które pozwalają na usztywnienie profilowanego panelu.
profilarka-dachdecker-najtansza-profilarka-na-rynku_1

Podsumowanie

W profilarce paneli na rąbek stojący Mini-Profi z oferty firmy Dachdecker szczególną uwagę należy zwrócić uwagę na bezstopniową regulację szerokości w zakresie od 230 do 750 mm. Wykrojone blachy poddaje się profilowaniu równoległemu podczas jednej operacji. Blachy wykrojone skośnie, pasowane i stożkowe wytwarzane są w pojedynczym cyklu roboczym. Najmniejszy wymiar osi wynosi 50 mm w cyklu roboczym. Profilarka Mini-Profi jest wyposażona w koła.

Za pomocą profilarek zyskuje się możliwość kształtowania krawędzi arkusza, w oparciu o który przygotowywany jest felc, po czym arkusze są zamykane po zamocowaniu na konstrukcji dachu. Maszyna jest szczególnie powszechna wśród dekarzy specjalizujących się w pracach blacharskich o niewielkich rozmiarach lub wykonujących prace blacharskie nieregularnie.

Więcej informacji o Mini-Profi na stronie www.dachdecker.com.pl lub pod telefonem 667 906 185.
Profilarka Dachdecker Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi Profilarka Dachdecker mini-profi


Profilarka Dachdecker – Najtańsza profilarka na rynku – 20 000 PLN netto
4.4 (88%) 5 głos[ów]


Komentarze

  • andrzej milewski napisał(a):

    totalny złom byłem posiadaczem tej maszyny jest dokładnie jak na obrazku jeden pcha blachę drugi musi mocno ciągnąć bo inaczej nie idzie i dewastuje blachę. A kontakt potem z firmą 0 nie odbiera telefonu .

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także