Ręczna piła ciesielska MIKESKA RPP 290 – jakość za niewielką cenę

Ręczna piła ciesielska MIKESKA RPP 290 , piła taśmowa
Ręczna piła ciesielska MIKESKA RPP 290 , piła taśmowa 

Wszechstronny zakres zastosowań oraz duża moc sprawiają, że cieśla, wyposażony w ręczną piłę taśmową MIKESKA RPP290, podoła nawet najbardziej wymagającym projektom. Uniwersalność piły Mikeska RPP290 sprawia, że z powodzeniem sprawdzi się na każdej budowie i w warsztacie stolarskim. A cena urządzenia pozwala poprawić jakość, wydajność i komfort pracy niskim kosztem.

Wszechstronne zastosowanie Mikeska RPP 290

Piła ręczna Mikeska RPP 290 służy do obrabiania krokwi i innych elementów więźby z drewna litego. Umożliwia cięcia krzywych i cięcia złożone. Można przy jej pomocy wykonywać krzywki i przeguby oraz tyły i profile. Nie straszne jej cięcia poprzeczne i wzdłużne elementów do 300 mm grubości. Ręczna piła ciesielska MIKESKA RPP 290 , piła taśmowa

Płynne, precyzyjne cięcie Mikeska RPP 290

Piła taśmowa Mikeska RPP 290 dzięki swojej aluminiowej konstrukcji jest lekka, jak na swoje rozmiary. Duży stół prowadzący oraz szeroko rozstawione rękojeści sprawiają, że operowanie maszyną jest łatwe i płynne. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym wycięciom w stole, operator ma zawsze dobry widok na linię prowadzenia cięcia. Ostrze piły (6 – 20 mm szerokości) o długości 1710 mm jest wykonane ze szwedzkiej, hartowanej stali. Dzięki odpowiedniemu rozstawowi zębów, zapewnia optymalne odprowadzanie wiórów, a jakość wykonanego cięcia nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki. Powierzchnia jest równa i gładka. Obustronna możliwość cięcia sprawia, że niepotrzebnym staje się wychył taśmy tnącej. A rodzaj możliwych operacji wyznacza jedynie wyobraźnia i doświadczenie operatora.

Bezawaryjny silnik i prostota obsługi Mikeska RPP 290

Piła ręczna taśmowa Mikeska RPP 290 została zaprojektowana do szybkiej, wydajnej pracy, dlatego jej obsługa cechuje się niezwykłą prostotą. Wymiana ostrza wraz z regulacją zajmuje kilka minut. Ogromną zaletą maszyny jest przemysłowy, nie wymagający żadnej konserwacji, bezszczotkowy silnik włoskiej produkcji, który mimo stosunkowo niewielkiej mocy (0,75 kW) zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu maksimum oszczędności. Ręczna piła ciesielska MIKESKA RPP 290 , piła taśmowa

Dwa lata gwarancji

Producent daje dwa lata gwarancji na swoje wyroby. Szczegółową specyfikację można znaleźć w dziale CIESIELSTWO na stronie polskiego dystrybutora www.mtm-maszyny.pl lub pod numerem telefonu 535 530 034.

Data utworzenia: 07.11.2015


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły