Rewelacyjne gwoździarki Paslode

rewelacyjne-gwozdziarki-paslode

Amerykańska marka Paslode, część koncernu ITW z Chicago, jest znana w Polsce przede wszystkim z gwoździarki gazowo-elektrycznej IM350/90. Po ponad 20-stu latach produkcji tego narzędzia zdecydowano się na skok technologiczny i wprowadzenie do sprzedaży gwoździarki IM90i (zdjęcie).

Różnice w obu narzędziach, mimo podobnego wyglądu są bardzo duże, IM90i cechuje przede wszystkim:
Temperatura robocza od -15°C do +49°C
– dzięki zastosowaniu elektronicznego wtrysku paliwa; pozwala to pracować w każdych warunkach spotykanych na polskich budowach.
Wstrzeliwanie gwoździ pierścieniowych o długości do 90 mm
– jako jedyne narzędzie gazowo-elektryczne na świecie; pierścień mocuje gwóźdź w drewnie z dużo lepszym skutkiem niż gwóźdź gładki co jest niezwykle ważne przy konstruowaniu dachu.
Okrągła główka gwoździa RounDrive® oraz pokrycie go żywicą epoksydową (niebieski nalot) dodatkowo wzmacnia mocowanie.

Rewelacyjne gwoździarki Paslode Rewelacyjne gwoździarki Paslode Rewelacyjne gwoździarki Paslode Rewelacyjne gwoździarki Paslode

W ofercie pełny zakres gwoździ: od stali czarnej, przez galwanizowaną, cynkowaną żarowo do nierdzewnej.
Większa pojemność pojemnika z gazem
– pozwala na wstrzelenie 1250 gwoździ (gwoździe 70-90 mm są pakowane po 2500 sztuk + 2 gazy, gwoździe 51-63 mm po 3750 + 3 gazy). Prosta regulacja głębokości osadzania gwoździa – dzięki „beznarzędziowej” regulacji mocy możemy bardzo łatwo ustawić narzędzie w 8 pozycjach: od osadzania ”na gładko” równo z drewnem do osadzania na głębokość ok. 5-6 mm w głąb.
2 akumulatory w komplecie
– każdy z nich wystarcza na osadzenie 4000 gwoździ, czas ładowania ok. 1 h; funkcja ON/OFF pozwala na wyłączenie narzędzia bez usuwania akumulatora. Pełna gama akcesoriów, m.in.:
Dodatkowy dłuższy magazynek pozwala zwiększyć wydajność przy konieczności osadzania bardzo dużej ilości gwoździ (np. deskowanie).
Hak umożliwiający zawieszenie narzędzia nie tylko na pasie dekarskim, ale również na dachu (np. na łacie).
Ergonomia:
Udoskonalony system amortyzacji
– dzięki zaawansowanej technologii gwoździarka IM90i absorbuje odrzut po osadzeniu gwoździa, co pozwala wygodnie i bez zmęczenia pracować przez wiele godzin.
Gumowa rączka – wygoda i bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych.
Balans – dzięki swojej unikatowej konstrukcji i przesunięciu środka ciężkości IM90i, mimo ciężaru 3,7 kg, pozwala wygodnie pracować w każdej pozycji.
Grupa przedstawicieli handlowych oraz hurtowni współpracujących z nami na terenie całej Polski zaprasza do bezpłatnego wypróbowania gwoździarki IM90i na budowie.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.paslode.com.pl
lub u doradcy technicznego
Jarosław Furczyk
tel. 600 32 93 60Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *