Rezydencja w Północnej Karolinie

Rezydencja w Północnej Karolinie
Rezydencja w Północnej Karolinie 

Rezydencja w Północnej Karolinie
Projekt: The Raleigh Architecture Co.

Nietypowy kształt domu natychmiast zwraca uwagę, a nieregularna bryła kryje w sobie przemyślaną konstrukcję. Rezydencja w Północnej Karolinie zapewnia mieszkańcom maksimum prywatności i wygody. Dyskretny ganek czy ukryty balkon to miejsca, w których można się zaszyć przed całym światem. Głęboka barwa drewna, stanowiącego elewację, wspaniale komponuje się z przestrzenią dookoła posesji. Tymczasem we wnętrzu odnajdujemy aranżację nowoczesną i minimalistyczną. Jasna kuchnia poprzez ustawienie w niej nietypowego stołu stała się centrum domu. W pobliżu znajdują się niezwykłe stalowe schody, spajające wszystkie pomieszczenia. Na najwyższej kondygnacji kryje się miejsce magiczne – taras, z którego domownicy mogą podziwiać widoki na tętniące życiem miasto, pozostając jednocześnie w swoim własnym, małym zaciszu. Któż nie chciałby takiej rezydencji?

Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie

Źródło: archimania.pl

Zdjęcia: via: contemporist

Data utworzenia: 11.09.2017


Komentarze

  • Filip napisał(a):

    Sam pomysł jest super, bo dom się wyróżnia na tle innych. Co do wyglądu mam pewne obiekcje gdyż wydaje mi się tak zbyt kanciasty i jakby był każdy segment z innej bajki, ale być może to kwestia przyzwyczajenia. Jest oryginalny to fakt. Wnętrze w porządku, wykończenie też - mógłbym pomieszkać w nim przez jakiś czas.

  • ewunias napisał(a):

    Wnętrze podoba mi się, ale z zewnątrz dom nie robi na mnie wrażenia. Wygląda niezgrabnie

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły