Roleta zewnętrzna RotoTherm

Roleta zewnętrzna RotoTherm
Roleta zewnętrzna RotoTherm 

Doskonałym uzupełnieniem okien dachowych są akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne, które zwiększają komfort mieszkania na poddaszu, zapewniając ochronę przeciwsłoneczną oraz umożliwiając częściowe lub całkowite zaciemnienie poddasza.

Wykończenie wnętrza

W ten sposób zapobiegać można nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia. Niewątpliwie najbardziej praktyczne rozwiązanie stanowi w tym wypadku roleta zewnętrzna RotoTherm.

Nowatorskie rozwiązanie

Specjalna konstrukcja pancerza pozwala na bardzo ścisłe zwijane się lameli, które pozostają w płaskiej osłonie na górze, doskonale zintegrowanej z dachem. Nawet przy maksymalnym kącie otwarcia okna dachowego (45 stopni) roleta może pozostać opuszczona.

Możliwość wyboru

Decydując się na rolety zewnętrzne, można wybrać najbardziej odpowiedni pod względem obsługi model. Roleta zewnętrzna RotoTherm jest dostępna w wersji tradycyjnej – manualnej lub bardziej komfortowej, sterowanej elektrycznie za pomocą przełącznika lub/i pilota, która dodatkowo może zostać wyposażona w moduł solarny.

Rezultat stosowania

Zamontowanie rolety zewnętrznej RotoTherm umożliwia całkowite zaciemnienie pomieszczenia, dzięki czemu latem nieznośny upał zostaje zatrzymany na zewnątrz, a w pomieszczeniu utrzymywana jest stała temperatura. Wielowarstwowe aluminiowe lamele skutecznie blokują bowiem dostęp promieni słonecznych i tym samym nie dopuszczają do nadmiernego nagrzewania pomieszczenia.

Roleta zewnętrzna RotoTherm

Data utworzenia: 03.04.2013


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły