Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe – Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki

Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe - Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki
Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe - Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki 

Obowiązujące przepisy prawa narzucają obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom budynków na ich właścicieli oraz zarządców. Mają oni zadbać także o bezpieczeństwo osób, które znajdują się w pobliżu budynku. Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe mogą bardzo pomóc, a ma je w swojej ofercie Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki.

Zgodnie z normą PN-EN 1991-1-3 określono podział strefy kraju na obciążenia śniegiem konstrukcji budynków.
Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki oferuje zabezpieczenia przeciwśniegowe, które budzą zaufanie. Zakład istnieje bowiem od 1980 roku od tego czasu do dziś największy nacisk kładzie na zadowolenie klienta z produktu i świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w produkcji dachów i rynien i fachowa wiedza personelu gwarantują najwyższy poziom jakości. Prace montażowe wykonywane przez przeszkolone ekipy dekarzy.

Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe i ich właściwości

Za konieczność trzeba uznać odpowiednie zabezpieczenia przeciwśniegowe. Te, które proponuje Zakład Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki, wykonane są z aluminium i malowane proszkowo (zgodnie z kolorystyką RAL). Rozwiązań proponowanych przez zakład jest wiele i zależą one od rodzaju pokrycia – blacha na rąbek stojący, dachówka ceramiczna, dachówka betonowa, blachodachówka.

Zakład jest producentem barier i dobiera odpowiednią ilość wsporników – drabinek, rur, pali – biorąc pod uwagę umiejscowienie budynku w strefie śniegowej. Dobór ten zapewnia odpowiednie przeniesienie obciążenia śniegu, a to z kolei zapobiega zniszczeniu zabezpieczeń.

Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe - Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki – różnorodność oferty

Zakład Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki oferuje także rynny w systemie ciągłym. Brak połączeń pozwala na wyeliminowanie nieszczelności. Na uwagę zwracają także panele dachowe na rąbek stojący. Dzięki swej prostej, klasycznej formie doskonale prezentują się zarówno na budynkach mieszkalnych, jak i obiektach sakralnych czy zabytkowych.

Odpowiednie zabezpieczenia chronią przed niekontrolowanym osuwaniem mas śnieżnych z połaci dachowych, zapewniając bezpieczeństwo. Kluczową rolę odgrywają więc drabinki, rury, czy pale przeciwśniegowe, a także stopery i rozbijacze śniegowe. Zapraszamy do współpracy składy dachowe i hurtownie.

Zakład Blacharsko-Dekarski
05-230 Kobyłka, ul. 11-go Listopada 3B
tel.: 603 070 400
e-mail: biuro@dachyrynny.com


Skuteczne zabezpieczenia przeciwśniegowe – Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki
5 (99.47%) 38 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także