Słoneczna promocja wysokoosiowego okna dachowego Designo R7

Słoneczna promocja wysokoosiowego okna dachowego Designo R7
Słoneczna promocja wysokoosiowego okna dachowego Designo R7 

Wybór wysokoosiowego okna dachowego Designo R7 na poddasze przynosi same korzyści. Okno posiada oś obrotu w 3/4 wysokości, może być obsługiwane w bezpiecznej i wygodnej pozycji wyprostowanej.

Posiada stabilną, samopozycjonującą blokadę do mycia oraz fabrycznie zamontowany termo-blok WD (opcjonalnie) poprawiający parametry termoizolacyjne okna o 15%. Gwarantuje też efektywne wietrzenie i doświetlenie poddasza, możliwość regulacji pomontażowej i likwidacji przekoszeń powstałych wskutek pracy więźby dachowej.

Designo R7 to niezawodny produkt, dlatego niezmiernie miło jest nam poinformować, że już dziś – 6 maja br. – po raz kolejny startuje coroczna promocja wysokoosiowego okna dachowego Designo R7, do którego za 1 zł można nabyć roletę przeciwsłoneczną Standard w kolorze kremowym.

Oferta jest aktualna do 30.09.2013 r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i promowania wśród klientów okazyjnego zakupu Designo R7 z roletą za 1 zł!

Data utworzenia: 07.05.2013


Komentarze

  • Zbyszek napisał(a):

    Nie wiedziałem o tym, że qystartowała nowa coroczna promocja wysokoosiowego okna dachowego Designo R7 z roletą przecisłoneczną za złotówkę. Z opisu wynika, że obsługa tego okna jest rewelacyjna. Warto skorzystać z takiej okazji.

  • Irek napisał(a):

    Żeby dobrze czuć się na poddaszu potrzeba dobrego okna. Sposób w jaki to okno będzie się otwierało jest ważny jeśli nawet nie najważniejszy. Taką wygodę daje okno wysokoosiowe. Wygoda w trakcie używania takiego okna jest bezcenna (łatwe i wygodne otwieranie, wygoda w trakcie mycia).

  • dachowiec napisał(a):

    Wysokoosiowe okna dachowe mają tę zaletę, że z uwagi na położenie osi, po otwarciu jego mamy swobodny dostęp w pozycji wyprostowanej. Zaletą jest również doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest zastosowanie termobloku WD, poprawiającego warunki termoizolacyjne. Okno Designo R7 jest godnym polecenia.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły