Specjaliści z rodziny Doblo

specjalisci-z-rodziny-doblo
specjalisci-z-rodziny-doblo 

Fiat Doblo jest jednym z najchętniej kupowanych małych dostawczaków. To zarazem podstawowy samochód w ofercie Fiata, którego nie może zabraknąć na 64. edycji Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Hanowerze, najważniejszych w Europie targach samochodów dostawczych i przemysłowych.

Kluczowym elementem na stoisku Fiata jest nowy Doblo Cargo XL, jeden ze „specjalistów” z rodziny Doblo, który, przy ponad 500 wariantach obejmujących kombinacje wersje nadwozia, drzwi i silnika, może pochwalić się największą gamą w tym segmencie. Nowa wersja XL posiada podobne wymiary jak Cargo Maxi, zapewnia jednak lepszy dostęp do przedziału ładunkowego, co jest zasługą tylnych drzwi o wysokości 1455 mm oraz 1550 mm wysokości samego przedziału ładunkowego. Ponadto, dzięki tylnemu zawieszeniu typu bi-link, samochód ten można bez obaw załadować do maksymalnego dopuszczalnego obciążenia osi: 1200 kg z przodu i 1450 kg z tyłu. Pojemność ładunkowa Cargo XL wynosi 5 m3 (przy złożonym siedzeniu pasażera: 5,4 m3).

Podczas targów w Hanowerze Fiat Professional zaprezentuje 10 modeli – od samochodów typu van, opartych na konstrukcji samochodów osobowych, po Stradę, Fiorino, Doblo Cargo, Scudo i Ducato Maxi. To jedna z najszerszych i najbardziej ekologicznych ofert na rynku, ponieważ aż cztery z nich posiadają instalację na metan, dostępną w standardowym wyposażeniu.

specjalisci-z-rodziny-doblo
specjalisci-z-rodziny-doblo

Data utworzenia: 18.09.2012


Specjaliści z rodziny Doblo
5 (100%) 3 głos[ów]


Komentarze

  • Jarosław C. napisał(a):

    Koncern Fiata posiada we swojej ofercie szeroką gamę aut użytkowych. Jeździłem już Fiatem Fiorino, Fiatem Ducato i nigdy mnie nie zawiodły. Oczywiście nie zawsze były idealnie wykonane ale na drodze dawały radę i w firmie, i w domu przy przeprowadzkach. Jest szansa że niedługo firma kupi Fiata Doblo i wówczas sprawdzę czy podtrzyma on dobrą tradycję.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także