SPOIWO DEKARSKIE PLASTAL®

SPOIWO DEKARSKIE PLASTAL®
SPOIWO DEKARSKIE PLASTAL® 

Który dekarz nie chciałby sprawnie i skutecznie przeprowadzić prac wykończeniowych na dachu? Właśnie. Do tej pory lutowanie oraz stosowanie złączek uszczelkowych były najpopularniejszymi sposobami łączenia metalowych elementów orynnowania. Jednak nie jedyne, firma Plastmo proponuje trzeci sposób: za pomocą spoiwa dekarskiego PLASTAL®. Metoda jest trwała i niezwykle skuteczna, a do tego przeprowadza się ją błyskawicznie.

Spoiwo dekarskie PLASTAL® to doskonale wiążąca substancja do łączenia metalowych systemów rynnowych Plastmo Polska. Niemniej jednak ten niezwykły preparat można również stosować przy najrozmaitszych pracach wykończeniowo-budowlanych.

Zalety:

– doskonała przyczepność do powierzchni wilgotnych lub malowanych,
– zdolność łączenia ze sobą bardzo szerokiego zakres materiałów: od poliestru, drewna, szkła i PVC aż po aluminium, metal i beton, bez konieczności zastosowania podkładu.
– niesamowita wytrzymałość na szeroki zakres temperatur: od -40°C do +100°
– po zastygnięciu spoiwo dekarskie PLASTAL® zyskuje wysoką twardość, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczność
– wysoka wytrzymałość na ściskanie i zrywanie
– odporność na promieniowanie UV i wilgoć, a także zdolność tłumienia drgań.

Spoiwo dekarskie PLASTAL® to nowoczesna metoda, która sprawi, że montaż systemów rynnowych przebiegnie szybko i sprawnie, zapewniając przy tym szczelność i elastyczność instalacji. O wytrzymałości nie wspominając

Więcej na www.plastmopolska.pl

ASZ

Data utworzenia: 09.03.2012


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły