Stalowy system rynnowy StalGam

 

Odpowiednio dobrany i dopasowany do stylu architektonicznego budynku system rynnowy jest dopełnieniem wizerunku każdego domu.

Podstawowym zadaniem systemu rynnowego jest zbieranie wód opadowych z połaci dachu i odprowadzanie ich za pośrednictwem rynien i rur spustowych jak najdalej od ścian budynku. To właśnie system rynnowy w dużej mierze decyduje o trwałości elewacji, fundamentów i ścian naszego domu, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego systemu. Powinien się on cechować wysokimi parametrami technicznymi oraz ciekawymi i ekonomicznymi rozwiązaniami.

W skład systemu rynnowego wchodzą rynny, rury spustowe oraz cała gama akcesoriów i elementów uzupełniających w różnych rozmiarach, dzięki którym łatwo je dopasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i dużych obiektów przemysłowych.

Produkty Gamrat – dobry wybór

Produkty firmy GAMRAT łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjną technologię i  sprawdzone rozwiązania. Zostały stworzone z myślą o  wygodzie, elegancji i pięknie, a także  bezpieczeństwie wieloletniego użytkowania.

StalGam – kompletny system odprowadzania wody deszczowej

Stalowy system rynnowy StalGam – uhonorowany tytułem Produkt Roku 2014 – cieszy się ogromną popularnością ze względu na szybki i prosty montaż, bardzo głęboki profil rynny, wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporność na duże różnice temperatur oraz doskonałą jakość zarówno surowca, jak i wykonania. System StalGam wykonany jest z najwyższej jakości stali powlekanej – szwedzkiej stali PRELAQ. Wysoką trwałość blach zapewnia 8 warstw ochronnych, zabezpieczających poszczególne elementy systemu przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i wielokrotnie wydłużających czas eksploatacji systemu.

Elementy systemu rynnowego StalGam

– Ocynk,
– warstwa pasywacyjna,
– podkład w kolorze warstwy wierzchniej,
– powłoka organiczna.

Zabezpieczenie produktu ośmioma warstwami ochronnymi to odpowiedź na potrzeby osób, które ponad wszystko cenią sobie niezawodność i wieloletnią trwałość produktów. Wysoką wydajność systemu gwarantuje najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku, a estetykę montowanego orynnowania zapewnia sposób pakowania – rynny i rury spustowe pakowane są pojedynczo w foliowe rękawy, co zabezpiecza je przed ewentualnym zarysowaniem podczas magazynowania i transportu. Niewątpliwym walorem przemawiającym za zakupem systemu rynnowego StalGam oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest 30-letnia gwarancja udzielana przez producenta na korozję perforacyjną.

Bogaty wybór akcesoriów dostępny w ofercie GAMRAT SA zapewnia możliwość zakupu kompletnego systemu rynnowego do każdego rodzaju dachu, co sprawia, że rynny stalowe są niezwykle funkcjonalne i stanowią eleganckie dopełnienie każdego pokrycia dachowego.
stalowy-system-rynnowy-stalgam_1
Systemy rynnowe StalGam oferowane są w 5 kolorach: ciemnobrązowym, brązowym, czarnym, grafitowym oraz ceglastym w rozmiarach 130/90, 130/100 oraz 150/100.

Stalowy system rynnowy StalGam należy do najnowocześniejszych produktów w tej kategorii. Najwyższą jakość produktu potwierdza godło Produkt Roku 2014 przyznane już w pierwszym roku wprowadzenia systemu do oferty handlowej GAMRAT SA.

Więcej na www.gamrat.pl


Stalowy system rynnowy StalGam
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także