Szkolenia dekarskie

Przygotowane stanowisko pod szkolenie praktyczne z blachodachówek modułowych- szkolenia dekarskie
Przygotowane stanowisko pod szkolenie praktyczne z blachodachówek modułowych- szkolenia dekarskie 

Architektonicznie atrakcyjny i funkcjonalny dach to nie tylko zasługa niebanalnego projektu i wysokiej jakości produktu poszycia, lecz także umiejętność obchodzenia się z blachą przez wykwalifikowanych wykonawców pokryć dachowych.

Firma Bratex Dachy poświęca wiele uwagi szkoleniu fachowców, zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym. Swoją przygodę ze szkoleniami firma rozpoczęła już w 2000 roku. Od tego momentu przeszkoliliśmy tysiące dekarzy i blacharzy.
W 2017 roku w nowopowstałym zakładzie znalazło swoje miejsce Centrum Szkoleniowe, dając zupełnie nowe możliwości, organizując szkolenia dekarskie. Każde szkolenie dzieli się na dwie części: teoretyczną i praktyczną.

Szkolenia dekarskie – część teoretyczna

Zazwyczaj prowadzona przez samego dyrektora firmy, składa się z zapoznaniem grupy szkoleniowej z profilem działalności spółki, oraz gruntownym przedstawieniem unikalnych cech produktów marki Bratex, które wyróżniają je od konkurencyjnych.

Szkolenia dekarskie część praktyczna

Część praktyczna prowadzona jest w formie warsztatów, przez dyplomowanego mistrza dekarstwa – doradcę technicznego, w specjalnie przystosowanej do tego modelarni. W zależności od zapotrzebowania szkolimy z zakresu montażu blachodachówek modułowych – Bratex Savanna® i Bratex Scandinavia® oraz najbardziej zaawansowanego rąbka zatrzaskowego – Bratex Snap Lock®. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również zajęcia praktyczne z zakresu specjalistycznych obróbek blacharskich. Każdy z uczestników może liczyć na indywidualne konsultacje w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas realizacji szkolenia. Jak wziąć udział w szkoleniu? Wystarczy skontaktować się z najbliższym współpracującym z firmą Bratex Dachy dystrybutorem. Ten po zebraniu listy chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu, kontaktuje się z reprezentantem handlowym spółki Bratex Dachy, który dopełnia reszty formalności i udziela potrzebnych informacji. Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia poza terenem naszej firmy.

Szkolenie praktyczne z obróbki komina, Centrum Szkoleniowe w siedzibie firmy w Dębicy, modelarnia, firma Dach System z Radzymina - szkolenia dekarskie
Szkolenie praktyczne z obróbki komina, Centrum Szkoleniowe w siedzibie firmy w Dębicy, modelarnia, firma Dach System z Radzymina

Szkolenia dekarskie to nie jedyny rodzaj wsparcia dla dekarzy prowadzony przez firmę. Od ponad roku aktywnie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym Bratex Deker Punkt®. Polega on na zbieraniu kuponów z unikatowym kodem, dołączonych do wybranych produktów oraz wysyłanie ich na podany numer GSM. Zebrane i zarejestrowane w systemie punkty, dekarze mają możliwość wymienić na wybrane nagrody, dostępne w katalogu.

Szkolenie wyjazdowe, szkolenie praktyczne z blachodachówki modułowej Savanna przeprowadzone przez naszego doradcę technicznego, firma Centrum Budowlane Słowinski- szkolenia dekarskie
Szkolenie wyjazdowe, szkolenie praktyczne z blachodachówki modułowej Savanna przeprowadzone przez naszego doradcę technicznego, firma Centrum Budowlane Słowinski

Pełny regulamin programu oraz katalog nagród dostępny jest po zalogowaniu na stronie dekerpunkt/bratex.pl

Data utworzenia: 25.07.2018


Szkolenia dekarskie
4.9 (98.26%) 23 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także