Szkolenia dla firm dekarsko-ciesielskich

Szkolenia dla firm dekarsko-ciesielskich
Szkolenia dla firm dekarsko-ciesielskich 

Wraz z nastaniem nowego roku firma Dietrich’s Polska chciałby zaprosić wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na szkolenia z profesjonalnego oprogramowania dla firm dekarsko-ciesielskich. Cykl szkoleniowy składa się z trzech pięciogodzinnych spotkań w odstępach tygodniowych.

Szkolenie tematycznie jest podzielone na dwie części. Pierwsza ma na celu szczegółowe zapoznanie się z modułami dachowymi systemu Dietrich’s, natomiast druga część poświęcona jest nauce trasowania elementów konstrukcji dachu za pomocą profesjonalnego kątomierza ciesielskiego. W trakcie dwóch pierwszych spotkań słuchacze, prowadzeni przez instruktora z firmy Dietrich’s, będą ćwiczyli na komputerach umiejętności związane z tworzeniem bryły dachu, wprowadzeniem konstrukcji więźby dachowej, generowaniem zestawień materiałowych oraz rysunków montażowych i warsztatowych poszczególnych elementów. Ostatnie spotkanie zostanie poświęcone nauce trasowania. Wykorzystując precyzyjne rysunki warsztatowe pochodzące z wcześniej przygotowanych modeli w systemie Dietrich’s, słuchacze będą trenowali przenoszenie informacji z dokumentacji rysunkowej na drewno, począwszy od prostych elementów, takich jak krokwie zwykłe oraz kulawki, przechodząc następnie do bardziej skomplikowanych, jak krokwie koszowe i narożne.

Szkolenia Dietrich’s planowane są w następujących miastach: Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie. Lista ta nie jest jeszcze zamknięta i w zależności od stopnia zainteresowania, będziemy na bieżąco reagowali i uruchamiali szkolenia w kolejnych miastach. Termin rozpoczęcia kursów styczeń – marzec 2016. Zapraszamy!

Szkolenia dla firm dekarsko-ciesielskich

Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć na stronie www.dietrichs.pl w zakładce Serwis.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt:
Leszek Kołtun – Dietrich’s Polska
tel. 695 363 833
e-mail: l.koltun@dietrichs.com


Data utworzenia: 23.01.2016


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły