Szkolenia z układania łupka dachowego

Szkolenia z układania łupka dachowego
Szkolenia z układania łupka dachowego 

Ten, kto chce mieć dom z duszą musi mieć dach z łupka. Naturalnie pozyskiwane płytki dachowe stanowią wyjątkowe pokrycie dodające niepowtarzalności i elegancji. Sam proces wydobycia łupka, jego historia i sposób układania czynią go produktem wręcz luksusowym, który doceniany jest przez prawdziwych znawców. Dlatego krycie łupkiem urasta do artystycznej rangi, a kładący go fachowiec musi wykazać się nie tylko doświadczeniem, ale też prawdziwym kunsztem. Jeśli chcesz zostać jednym z nich potrzebne jest ci szkolenie.

Dach z łupka wygląda pięknie, efekt końcowy jest jednak wynikiem mozolnej pracy i przypomina układanie puzzli, bowiem każda płytka musi być idealnie dopasowana do poprzedniej. Przedtem jednak trzeba ją obejrzeć i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń. Przed każdym ułożeniem dekarz musi nadać jej pożądany kształt żeby pokrycie dachowe wyglądało tak, jak życzy sobie tego właściciel domu. Nie każdy fachowiec jest w stanie podołać tym zadaniom. Potrzebna jest wiedza na temat łupka i doświadczenie. Ponieważ krycie łupkiem staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju rośnie zapotrzebowanie na dekarzy, którzy umieją profesjonalnie obchodzić się z tym materiałem. Jednym z nich jest pan Dawid Koziołek, który w Dobrej koło Krapkowic, prowadzi profesjonalne szkolenia w dekarstwie łupkowym.

Oferta szkoleń

Szkolenia jednodniowe:
Zapoznanie się z materiałem, podstawowe wiadomości techniczne o kryciu łupkiem. Ćwiczenia praktyczne.

Szkolenia 2 – 3-dniowe:
Zapoznanie się z materiałem, podstawowe wiadomości techniczne o kryciu łupkiem. Ćwiczenia praktyczne na kilku sposobach krycia łupkiem.

Każdy, kto weźmie udział w szkoleniu dostanie certyfikat ukończenia kursu i zostanie wpisany do bazy dekarzy łupkowych w Polsce.

Dawid Koziołek, tel. 693  028  814
e-mail: dawid.koziolek@skn.pl

Data utworzenia: 29.12.2013

Więcej na temat:

Komentarze

  • Iwon napisał(a):

    Nie wiedziałam,że układanie łupka wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w tej kwestii.Organizowane sa specjalne szkolenia dla pracowników trudniących się tym zadaniem?Faktem jest,ze łupek wygląda pięknie i kto stawia na naturalność w swoim domu oraz posiada na to środki jest jak najbardziej dobrym pomysłem takie pokrycie dachu.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także