Technonicol – trwałe gonty laminowane

Rancho szary
Rancho szary 

Firma Technonicol oferuje m.in. trwałe gonty laminowane. Wyróżnia je nie tylko wysoki poziom jakości, ale również niska cena. Pokrycie tego typu układa się na dachach zarówno nowych, jak i modernizowanych budynków jedno– i wielorodzinnych.

Oprócz tego zastosowanie gontów bitumicznych obejmuje obiekty przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej. Po ułożeniu w efekcie działania ciepła pochodzącego od promieni słonecznych pokrycie skleja się tworząc podwójną warstwę hydroizolacyjną. Firma Technonicol oferuje również zaawansowane technologicznie systemy izolacyjne.

Budowa gontów

W gontach firmy Technonicol zastosowanie znajduje specjalna osnowa bazująca na mocnym i trwałym welonie szklanym. Oprócz tego wykorzystuje się pokrycie stanowiące mieszankę bitumiczną lub zmodyfikowaną mieszankę bitumiczną. Na wierzchniej części dachówki znajduje się pokrycie z posypką bazaltową. Zapewnia to możliwie najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Od strony spodniej gontów jest lepka warstwa bitumu polimerycznego przykryta zdejmowalną taśmą silikonową.

Technonicol – trwałe gonty laminowane
Technonicol – trwałe gonty laminowane

Kształty i kolory

Ciekawe rozwiązanie stanowi gont Western (Preria, Niagara, Clondike, Canyon), w których przewidziano opatentowane formy wycięć. Gont ten cechują interesujące odcienie i dobre parametry techniczne. Warto również wspomnieć o goncie Continent (kolory: Europe, Asia, America, Africa). Do wyboru są również gonty Ranczo (kolory: brązowy, czerwony, szary). Ponadto ciekawe rozwiązanie stanowi gont Country (kolory: Utah, Texas, Ontario, Ohio, Michigan, Atlanta, Arizona, Alabama). Oprócz tego gont laminowany to pokrycie Jazz o eleganckich kolorach – Toskana, Terra, Sevilla, Indigo, Corrida, Castilia, Barcelona, Alikante). Gont ten cieszy się dużym uznaniem u inwestorów stawiających na nowoczesny wygląd dachu.

Warto podkreślić, że gonty laminowane Technonicol w porównaniu do innych wyrobów produkowanych przez firmy konkurencyjne powstają w oparciu o bitum, a nie są wycinane z linii papowej.

Technonicol Sp. z o.o.
ul. Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 886 48 86
www.technonicol.pl
@: biuro@technonicol.pl


Technonicol – trwałe gonty laminowane
5 (100%) 4 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także