To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL Cena: 319,80 zł brutto
Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL Cena: 319,80 zł brutto 

Kosz zlewowy to jeden z elementów systemu rynnowego, przeznaczony do odwadniania dachów płaskich i tarasów. Dzięki niemu woda, gromadząca się podczas obfitych opadów deszczu, ma czas na spłynięcie do rur spustowych i nie przelewa się na fasadę budynku. Do stałego asortymentu firmy Galeco dołączają właśnie dwa nowe modele koszy zlewowych.

Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL2 Cena: 319,80 zł brutto
Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL2 Cena: 319,80 zł brutto

Kosze zlewowe do systemu Galeco STAL2

Nowe kosze zlewowe to elementy uzupełniające ofertę flagowych systemów: Galeco STAL i Galeco STAL2. Model pierwszy wyposażony został w wyjście, przeznaczone do połączenia z okrągłą rurą o średnicy 100 mm. Drugi z kolei łączy się kwadratową rurą spustową o wymiarach 80×80 cm. Oba produkty dostępne są w najpopularniejszej gamie kolorystycznej. Kosze zlewowe, dedykowane systemowi STAL, dostępne są bowiem w kolorach: czekoladowy brąz, czarny oraz grafitowy. STAL2 to natomiast kosze czarne i grafitowe. Galeco nieustannie rozbudowuje i udoskonala gamę swoich produktów, oferując klientom rozwiązania, które w pełni odpowiadają ich potrzebom.

 

Data utworzenia: 15.10.2017


To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco
5 (99.23%) 26 głos[ów]


Komentarze

  • inka2 napisał(a):

    Nowe, eleganckie kosze zlewowe to rzecz niezbędna przy takich właśnie płaskich dachach. Dla tych co mają okrągłe i dla tych co mają kwadratowe rury. Dobrze, że asortyment się powiększa i każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Felicita napisał(a):

    uważam, że produkt jest wart swojej ceny. Wysoka jakość przede wszystkim, na to powinno się stawiać.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także