Trend Summer House

 

Trend Summer House stworzony został z myślą o wygodzie i spokoju współczesnej rodziny. Jednolitej, nowoczesnej bryle budynku architekci nadali funkcjonalny charakter – tak powstał ponadczasowy element architektury, który chętnie zobaczymy w naszym otoczeniu.

Architekt: Skanlux

Fasada tej nowoczesnej stodoły pokryta została specjalnym drewnem okładzinowym, a całość budynku kryta jest prostym dachem z częściowo ukrytym systemem odprowadzania wody deszczowej. Wnętrze domu ma charakter częściowo otwarty i zapewnia jasne przestrzenie, stanowiące spójną funkcjonalną całość.

Projekt Trend, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na najnowszych trendach i najwyższej funkcjonalności proponowanych rozwiązań. Białe przestrzenie ścian w połączeniu z dużymi przeszkleniami okien nadają wnętrzu przyjemny charakter i gwarantują dobre samopoczucie domowników. Trend Summer House ma standardowo skupiać się na funkcjonalności i dobrym samopoczuciu.

nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_02 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_01 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_11 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_10 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_08 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_07 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_09 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_06 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_04 nowoczesna-STODOLA_Trend-Summer-House_Skanlux_03

Zdjęcia: Andre Andersen
Źródło: nowoczesna STODOŁA


Trend Summer House
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także